دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

حلقه ازدواج ساده نیلوفر شهیدی و همسرش امید همتی

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
حلقه ازدواج نیلوفر شهیدی اخبار گوناگون
در این تصویر حلقه ازدواج نیلوفر شهیدی بازیگر جوان کشورمان را در مراسم ازدواجش مشاهده می کنید که در کنار همسرش است

نیلوفر شهیدی بازیگر معروف ایرانی است در چند سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. سریال حکم رشد آخرین کار او در صداوسیماست که چندی پیش از شبکه سه سیما پخش شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از حلقه ازدواج نیلوفر شهیدی را برای شما قرار دهیم

حلقه ازدواج نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی عکسی از مراسم ازدواجش را منتشر کرد

حلقه ازدواج نیلوفر شهیدیحلقه ازدواج نیلوفر شهیدی بازیگر

نکاتی برای انتخاب حلقه ازدواج که باید بدانید

فرق حلقه با انگشتر را بدانید

از همان اول کار دنبال انگشترهای بزرگ و پرنگین نباشید. آنها حلقه به شمار نمی آیند. حلقه خیلی ظریف است و روی آن یک ردیف نگین و یا یک نگین درشت کار شده است. شما حتی می توانید یک حلقه طلایی ساده را به عنوان حلقه ازدواج تان انتخاب کنید.

حلقه تان را سفارش بدهید

اگر مثل خیلی از زوج ها نسبت به رنگ و شکل حلقه ازدواج تان حساس هستید و مدل های موجود در بازار را نمی پسندید، می توانید یک مدل حلقه ازدواج را که می پسندید پیدا کنید و یک جواهرسازی معتبر پیدا کنید و از او بخواهید عین آن حلقه را برایتان بسازد.

حلقه ازدواج نیلوفر شهیدیحلقه ازدواج

حلقه های جفت بخرید

نکاتی برای انتخاب حلقه نامزدی در مراسم تشریفات عقد بعضی سلیقه ها معمولا دنبال حلقه های یک جور برای عروس و داماد نمی گردند چون در این صورت چون حلقه ها جفت هستند، حلقه عروس کمی مردانه و حلقه داماد کمی خصوصیات زنانه خواهد داشت ولی اگر شما به دنبال یک حلقه زنانه باشید، می توانید آن را خیلی ظریف و زنانه انتخاب کنید.

حواستان به نگین ها باشد

هنگامی که می خواهید یک حلقه بخرید به نگین های آن خوب دقت کنید. بهتر است هر نگین در یک قاب از جنس طلا، محکم شده باشد چون در غیر این صورت احتمال افتادن و جدا شدن نگین ها بیشتر است. نگین هایی که با چسب به انگشتر چسبیده شده اند ممکن است با ضربه و زمین خوردن حلقه شما جدا شوند و مسلما دوباره جایگزین کردن این نگین ها گران تمام می شود.

حلقه نامزدیحلقه نامزدی

اگر می توانید یک سایز بزرگ تر بخرید

زمانی که برای خرید حلقه می روید، حلقه هایی را بخرید که برای دست شما تنگ و جفت و جور نباشند. بالاخره قرار است شما این حلقه را یک عمر به دست کنید. در طول این سال ها ممکن است چاق شوید و حلقه شما دیگر قابل استفاده نباشد. اگر حلقه شما اندکی گشاد باشد می توانید آن را تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ خیلی دشوار است.

اینستاگرام و سالن عقد نقره

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس