حلقه ازدواج سوگل طهماسبی بازیگر تلویزیون در دست همسرش

تاریخ نشر :شنبه 19 نوامبر 2022 اشتراک:
حلقه ازدواج سوگل طهماسبی اخبار گوناگون
در این تصویر حلقه ازدواج سوگل طهماسبی بازیگر جوان کشورمان را مشاهده می کنید که در دستان همسرش قرار دارد

سوگل طهماسبی بازیگر جوان و بی حاشیه کشورمان است که بیشتر در سریال های تلویزیونی ایفای نقش می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از حلقه ازدواج سوگل طهماسبی را برای شما قرار دهیم که منتشر کرده است

عکس حلقه ازدواج سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی از حلقه ازدواجش رونمایی کرد

حلقه ازدواج سوگل طهماسبیحلقه ازدواج سوگل طهماسبی بزیگر

باورهای نادرستی که افراد درباره حلقه ازدواج دارند

اگر به تازگی قرار است پیوند عاشقانه‌تان را با فردی که دوستش دارید رقم بزنید، احتمالا یکی از کارهایی که به‌زودی باید انجام دهید خرید حلقه ازدواج است.ببینید چه اشتباهاتی باعث می‌شود برای خرید حلقه ازدواج با مشکل روبه‌رو شوید.

۱. حلقه‌ها حتما باید سِت و شبیه به هم باشند

حلقه‌ها نباید حتما ست باشند ولی اگر دوست دارید ست باشند مانعی ندارد

شاید به نظر برسد که این راحت‌ترین راه برای خرید حلقه است، اما در بیشتر مواقع اصلا این‌طور نیست، مخصوصا اگر اندکی تفاوت در سلیقه شما و همسرتان وجود داشته باشد. اصلا بایدی وجود ندارد که حتما ست بخرید.

حلقه های ستحلقه های ست

۲. خرید حلقه را به آخرین روز موکول می‌کنید

این اشتباه بزرگی است که بیشتر زوج‌ها مرتکب می‌شوند و دقیقه نود تازه برای خرید حلقه می‌روند. غافل از اینکه این کار می‌تواند درست یکی دو روز مانده به جشن، حسابی اعصابشان را به هم بریزد.بنابراین خرید حلقه ازدواج را به‌موقع انجام دهید تا اطمینان داشته باشید که قبل از روز جشن آماده هستند.

۳. برای ترکیب حلقه ازدواج با انگشتر نامزدی، محدودیتی وجود ندارد

این اشتباه را معمولا افرادی مرتکب می‌شوند که می‌خواهند حلقه ازدواج را به‌شکل ترکیبی با انگشتر نامزدی استفاده کنند. واقعیت این است که هر حلقه ازدواجی را نمی‌توان با انگشتر نامزدی ترکیب کرد. حتما باید به نوع فلز و عیار آن توجه کنید.

حلقه ازدواج سوگل طهماسبیحلقه ازدواج

۴. اگر اندازه نشد بعدا تعویض می‌کنیم یا تغییر اندازه می‌دهیم

یکی دیگر از اشتباهاتی که بیشتر زوج‌ها درهنگام خرید حلقه ازدواج مرتکب می‌شوند این است که در اندازه‌گیری دقت نمی‌کنند، به این امید که می‌توان آن را تعویض کرد یا اینکه اندازه‌اش را تغییر داد. به این امید نباشید که اگر برای انگشتتان تنگ است بعدا طلا دستتان را می‌خورد و اندازه می‌شود یا اگر گشاد است، بعدا با چسب نگهش می‌دارید. اگر از اول اندازه دقیق را بگیرید واقعا نیازی به تنگ و گشاد کردن آن نیست.

انتخاب حلقهانتخاب حلقه

۵. سبک حلقه ازدواج باید مشابه انگشتر نامزدی باشد

لزومی ندارد. می‌توانید با انتخاب سبکی کاملا متضاد، ترکیبی منحصربه‌فرد ایجاد کنید. برای مثال، اگر انگشتر نامزدی‌تان ساده و کلاسیک است، این بدان معنا نیست که حتما حلقه ازدواجتان هم باید همان‌طور باشد. اگر انگشتر نامزدی تک‌نگین دارید، بهتر است که حلقه ازدواج را کمی شلوغ‌تر و با نگین‌های ریز بیشتری انتخاب کنید. اگر انگشترتان طرح شلوغی دارد یا مد روز است، یک حلقه رینگی ساده و سنتی زیباترش می‌کند.

اینستاگرام و درجه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس