پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جشن هالووین ترسناک در خانه مریم امیرجلالی که خودش شوکه شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 01 نوامبر 2023 اشتراک:
هالووین امیرجلالی اخبار گوناگون
چند سالی است که جشن های کشورهای غربی در کشور ما هم برگزار می شود. فستیوال هایی که چندان با فرهنگ شرقی ما همخوانی ندارد و البته گاهی هم باعث ناهنجاری می شود.

خانم امیر جلالی با بازی در چند سریال گل کرد و به عنوان یک هنرمند طنز شناخته شد. اگر چه همه تصور می کردند این بازیگر در فیلم ها نقش یک خانم عصبی را بازی می کند اما از پست ها و کامنت ها و حتی مصاحبه های خانم امیر جلالی به نظر می رسد اخلاق شخصی ایشان به شخصیت هایی که بازی می کند بسیار نزدیک است. با این حال او بسیار کد بانو و هنرمند است و یکی از هنرمندانی است که صادقانه در باره یک موضوع جلوی دوربین صحبت می کند. او امسال برای هالوین اتفاق عجیبی را تجربه کرد. هالووین امیرجلالی را در پرشین وی ببینید.

هالووین امیرجلالی

جشن هالووین ترسناک در خانه خانم امیرجلالی که خودش شوکه شد

مریم متولد ۱۳۲۸ در تهران میباشد. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری است.

خانم امیرجلالیخانم امیرجلالی

جشن هالووین

جشن باستانی هالووین هرساله در پاییز برگزار می‌شود. مردمی که در این جشن شرکت می‌کنند لباس‌های ترسناک و خاصی می‌پوشند. از لباس تا آرایش هالووین همه چیز در این جشن متفاوت است! بچه‌های کم سن و سال به سراغ همسایه‌ها می‌روند تا با ترساندن آنها شکلات و آبنبات‌های خوشمزه‌ای هدیه بگیرند.

جشن هالووین جشن هالووین

این جشن می‌تواند کمی به جشن قاشق‌زنی ما ایرانیان شباهت داشته باشد؛ با این تفاوت که هیجان‌های بسیاری در سراسر جشن هالووین در جریان است. در واقع هالووین نگاه متفاوتی به ارواح مردگان و ارتباط آنها با زنده‌ها دارد.

 

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده