همدردی متفاوت نیما کرمی مجری تلویریون با پدر مهسا امینی

تاریخ نشر :چهارشنبه 21 سپتامبر 2022 اشتراک:
همدردی نیما کرمی اخبار گوناگون
در این مطلب همدردی نیما کرمی مجری خوب کشورمان را با پدر مهسا امینی مرحوم مشاهده می کنید که در اینستاگرام منتشر کرد

نیما کرمی مجری معروف کشورمان است که با زینب زارع ازدواج کرده و دو فرزند دارد. پس از ماجرای تلخ مهسا امینی مرحوم او با انتشار پستی با خانواده این دختر جوان همدردی کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم همدردی نیما کرمی با پدر مهسا را برای شما قرار دهیم

همدردی نیما کرمی با پدر مهسا

نیما کرمی با انتشار عکس زیر نوشت:

برای تمام پدران سرزمینم که مانند من عاشقانه دخترشان را دوست دارند ، من هم مانند شما غمگینم
همدردی کاری نیست در مقابل داغ بزرگ از دست دادن دختر . ما میفهمیم که پدر عزیز کرد (kord) هموطنمام چه میکشد
خدا آرامش به قلبت بدهد که نهایت غم را درک کردی ، دل ما هم با تو شکست ، قطعا نمیتوانم چنین غمی را برای پدری دلسوز متصور شد
ما همراه و هم غم شماییم

مهسا_امینی

همدردی نیما کرمیهمدردی نیما کرمی با امینی

او همچنین با انتشار عکس خانوادگی نوشت:

مرداد ماه برای من همیشه پر از روزهای شیرین بوده و هست ،هجده مرداد تولد پسرم #محمدکیامهر و بیستم تولد همسر عزیزو همراهم  زینب_زارع .
تولدتون با تاخیر مبارک باشه عزیزانم

پ ن: لطفا ورق بزنید و عکس آخر رو ببینید ، فکر می‌کنید دعای پسرم زمان فوت‌کردن شمعهاش چی بود ؟ حدستون رو زیر پست بنویسید .
پ ن ۲ : تشکر از کیک خوش‌مزه شیمانی

همدردی نیما کرمیخانواده نیما کرمی

صحبت های پدر مهسا امینی

امجد امینی پدر مهسا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در تشریح اتفاق پیش آمده در خصوص درگذشت فرزندش گفت: تا آنجایی‌که می‌دانم دخترم مقابل مترو شهید حقانی دستگیر شده و از آنجا او را بردند، به‌طوری‌که به محض پیاده شدن از مترو او را گرفتند و سوارش کردند. آن زمان مهسا و پسرم از مأموران خواهش کرده و گفته بودند ما بچه شهرستانیم و آدرس بلد نیستیم و پسرم اصرار می‌کند که خواهرم را نبرید اما جوابی نگرفته بودند.

امینی ادامه داد: هفته قبل شمال بودیم و از آنجا به تهران رفتیم که این‌گونه از ما پذیرایی شد. مانتو دخترم مشکلی نداشت و حجابش پوشیده بود.

پدر مهسا امینیپدر مهسا امینی

پدر مرحومه مهسا امینی در پاسخ به اینکه از وضعیت پزشکی او چطور مطلع شده و در بیمارستان و پزشکی قانونی به او چه چیزی گفته شده، گفت: پسرم زمانی‌که با من تماس گرفت در هشتگرد بودم و بلافاصله خودم را به بیمارستان رساندم. پزشکش رو پیدا کردم و به گفته پزشک و پرستاران، مهسا دچار مرگ مغزی و ایست قلبی شده بود. به ما گفتند یکسری از اعضای بدنش هنوز زنده است. ما امیدوار بودیم، برگردد ولی هیچ‌نتیجه‌ای نگرفتیم

امینی با اشاره به تماس مسئولان کشوری با خود گفت: مسئولان کشوری قول پیگیری و بررسی علت فوت دخترم را به ما داده‌اند تا جائیکه آیت‌الله رئیسی در تماس تلفنی که با خودم داشت، گفتند که موضوع به‌جد بررسی می‌شود و این قوت قلب و امیدی برایمان شده است.

اینستاگرام و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس