رونمایی حامد آهنگی از پسرش بعد از مدت ها که بزرگتر شده در لایو

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 سپتامبر 2022 اشتراک:
حامد آهنگی و پسرش اخبار گوناگون
در این ویدئو حامد آهنگی و پسرش را در لایو اینستاگرامی با مجید واشقانی مشاهده می کنید که در فضای مجازی پربازدید شد

حامد آهنگی بازیگر و مجری طنز ایرانی است که در چند سال اخیر بسیار معروف شده است. او در برنامه های جوکر و شب های مافیا حضور پیدا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حامد آهنگی و پسرش را در لایو اینستاگرامی برای شما قرار دهیم

حامد آهنگی و پسرش در لایو

در این ویدئو لایو حامد آهنگی و مجید واشقانی را مشاهده می کنید

ویدئویی از لایو مجید واشقانی و حامدآهنگی

افشاگری حامد آهنگی از پشت پرده «شب‌های مافیا»

حامد آهنگی که در برنامه فینال فینالیست‌های «شب‌های مافیا» حضور داشت، تقلب‌های صورت گرفته در این برنامه را به صورت کامل توضیح داد.

آهنگی که وسط برنامه و در اعتراض به تقلب سمت خود را افشا کرد درباره تقلب‌ها گفت: «دوست دارم بیننده این را بداند، من بعد از قسمت دوم فینال فینالیست‌ها یک استوری اینستاگرامی گذاشتم ولی دربسته بود و الان می‌خواهم مسئله را باز کنم.»

او ادامه داد: «من مافیا شده بودم و حتی وقتی دستم کاملا بسته بود و یارانم را از دست داده بودم تا آخر جنگیدم، یک چیزی را مردم نمی‌دانند. تیم سازنده تلاش می‌کند تقلب نشود، من وقتی برای بستن قرارداد رفتم، به خود آقای ابوطالب مسئله تقلب را گفتم، به ایشان گفتم دلیل اینکه باز نیامدم همین تقلب‌ها بود. در کیش تقلب شد، مافیا بازها می‌دانند حتی بهترین بازیکن هم نمی‌تواند بلند شود و چهار مافیا را درست بگوید، تو باید در مافیا اشتباه کنی.

حامد آهنگی و پسرشافشاگری حامد آهنگی

افشاگری حامد آهنگی

آقای ابوطالب گفتند نه اصلا تقلب نخواهد شد. ایراد بزرگ این بازی کات خوردن‌های زیاد است، مردم نمی‌دانند چه قدر کات می‌خورد، به بهانه‌های مختلف مثل سرویس بهداشتی کات خورده می‌شود و همهمه می‌شود. چه طور نمی‌توانید یک ساعت و نیم سرویس بهداشتی را تحمل کنید؟ اصلا مافیا باید در دکوری مثل «جوکر» اتفاق بیفتد که فیلمبردار را هم نبینی، که فامیل خود را پشت دوربین نزاری.»

آهنگی در ادامه گفت: «لازم نیست برای تقلب شب چشم‌ها را باز کرد، صبح که می‌شود بازیکن به دوست خود در پشت صحنه نگاه می‌کند و او بازی را لو می‌دهد. یا کسی که استدلال مافیایی بلد و نیست حتی درست حرف نمی‌زند، بلند می‌شود و سه مافیا را می‌گوید، چه طور؟ اس ام اس برایش می‌آید. می‌دانید اول بازی گوشی‌ها را می‌گیرند اما کات خورده می‌شود و گوشی برگردانده می‌شود. برای چه؟ دو ساعت گوشی نداشته باشید. آقای ابوطالب و تیم سازنده می‌گوید من می‌گزارم به عهده مرداگی خودتان، خودتان مرد باشید و تقلب نکنید.»

حامد آهنگی و پسرشحامد آهنگی

حامد آهنگی در پایان گفت : «در یک بازی خانوادگی ساده هم شاید یکی دو نفر شیطنت کنند و بخواهند خود را باهوش نشان دهند چه برسد به بازی که میلیون‌ها نفر می‌بینند، دوستی بلند شده و می‌گوید هشتاد درصد ایمان صفا مافیا است، صبح کات می‌خورد، بعد می‌گوید هزار حامد آهنگی مافیا است، چه اتفاقی در سرویس بهداشتی افتاد؟ این‌ها مرا ناراحت کرد.»

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس