جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

روش عجیب حمید گودرزی برای تقلب رساندن در مسابقه دورهمی

تاریخ نشر :دوشنبه 11 آوریل 2022 اشتراک:
حمید گودرزی در مسابقه دورهمی اخبار گوناگون
در این ویدئو می بینید که حمید گودرزی در مسابقه دورهمی به همراه اقوامش شرکت کرده است و به هم تقلب می رسانند

حمید گودرزی بازیگر جوان سینمای ایران است که در قسمت جدید برنامه دورهمی شرکت کرده است. او در این برنامه همراه خانواده اش حضور پیدا کرده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حمید گودرزی در مسابقه دورهمی را برای شما قرار دهیم

تقلب حمید گودرزی در مسابقه دورهمی

سری جدید مسابقه دورهمی چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ به روی آنتن می رود. این برنامه با اجرای مهران مدیری با دعوت از چهره های شناخته شده، هنرمندان و ورزشکاران با رویکردی جدید و نگاهی متفاوت تولید و پخش شده است.

در این ویدئو حضور حمید گودرزی در مسابقه دورهمی را مشاهده می کنید

ویدئویی از تقلب رسوندن حمید گودرزی

درباره مسابقه دورهمی بیشتر بدانید

هدف از این مسابقه بالا رفتن سطح آگاهی عنوان شده و سؤالات آن در زمینه ی سینما، تئاتر، ادبیات، تاریخ، موسیقی و هنرهای تجسمی طراحی شده است. فصل نخست این برنامه ۱۲۸ شرکت کننده داشت که از میان بیش از ۶ هزار نفر با شرکت در آزمون ورودی آنلاین و حضوری برای دورهمی انتخاب شده اند.

این شرکت کنندگان با حضور در مراحل مسابقه به فینال و جایزه بزرگ این برنامه دست خواهند یافت. مسابقه دورهمی با حضور فیزیکی تماشاچیان در استودیو ضبط می‌ شود.

حمید گودرزی در مسابقه دورهمیمسابقه دورهمی

یکی از جذابیت‌ های فصل جدید دورهمی تجربه ی جدید مهران مدیری در زمینه ی اجرای مسابقه است. او گرچه پیش از این مجری گری یک برنامه ی گفتگو محور را تجربه کرده اما
مسابقه دورهمی اولین تجربه ی او در اجرای یک مسابقه است. به بهانه حضور حمید گودرزی در مسابقه دورهمی درباره این مسابقه بیشتر صحبت می کنیم.

مهران مدیری درباره ی ساختار مسابقه و ابهامات مطرح شده درباره ی کپی بودن آن نیز عنوان کرد: «هر برنامه‌ای مثل تاک شو، مسابقه و غیره یک نمونه ی اصلی دارد، بقیه کپی اند. یعنی یک کشوری یک اصل می‌ سازد بقیه ی کشورها از آن کپی می‌ کنند. این برنامه هم کپی است. جزء به جزء آن کپی است.»

حمید گودرزی در مسابقه دورهمیمسابقه دورهمی مهران مدیری

مدیری در توضیح بیشتر درباره ی ساختار کپی مسابقه تأکید کرد: «سعی کردیم خیلی خوب کپی کنیم، کپی درجه یک داشته باشیم، این مهم است و کپی هم باید درجه یک باشد.»

اینستاگرام و روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس