شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شباهت زیاد الهام حمیدی به همسر اولش

تاریخ نشر :چهارشنبه 12 اکتبر 2022 اشتراک:
شباهت زیاد الهام حمیدی به همسر اولش اخبار گوناگون
الهام حمیدی از بازیگران خوب و با سابقه صدا و سیماست که در چندین فیلم سینمایی حضور یافته است. او در فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک یکی از بهترین بازی های خود را داشت که با تحسین منتقدین مواجه شد.

الهام حمیدی که چندین سال بعد از جدایی از همسر سابق اش ازدواج کرد رابطه ای عاشقانه با همسرش دارد آنها دو فرزند دارند که در فاصله کمتر از یکسال متولد شده اند. همسر اول الهام حمیدی شباهت بسیار زیادی به این بانوی هنرمند داشت که می تونید تصویر انها را را در پرشین وی ببینید.

همسر اول الهام حمیدی

شباهت زیاد الهام حمیدی به همسر اولش

شباهت زیاد الهام حمیدی به همسر اولششباهت زیاد الهام حمیدی به همسر اولش

ناگفته های میرکریمی از «خیلی دور خیلی نزدیک»

رضا میرکریمی گفت: «خیلی دور خیلی نزدیک» تلاش برای ایجاد نوعی بی‌وزنی برای مخاطب است تا بداند که ما نسبت خود را با جهانی بی‌انتها نمی‌توانیم درک کنیم و به همین دلیل نباید به سرعت به سراغ پاسخ‌های سریع برویم و بیش از دریافت پاسخ باید نوعی معلق بودن و حیرانی را تجربه کنیم.

تغییر چهره الهام حمیدی تغییر چهره الهام حمیدی

مسعود رایگان بیان کرد: دو سال بود که رضا میرکریمی و افشین هاشمی را ندیده بودم و باید از سینماتک که چنین فرصتی را فراهم کرد، تشکر کنم. یک روز از طرف آقای میرکریمی با من تماس گرفتند و در یک اتاق نمور در خیابان خرسند با هم قرار گذاشتیم.

او فیلمنامه را به من داد و من شروع به خواندن کردم و هرچه پیش رفتم دیدم چه فیلمنامه خوبی است. دوباره به دفتر رفتم و گفتم من بعد از ۱۸ سال به ایران به دعوت وحید موساییان برای بازی در «خاموشی دریا» برگشته‌ام و باید برای یک تئاتر به سوئد برگردم. اما بعدش برای «خیلی دور خیلی نزدیک» تست گریم دادم. روز سفر من رسیده بود و هر روز با امیر اثباتی به دفتر آقای میرکریمی دعوت بودیم.

محل فیلمبرداری

ما سفر را آغاز کردیم و از کاشان رد شده بودیم و دوستانی دنبال ما آمدند و هر روز ساعت ۵ صبح من، آقای قمی و مجموعا ۷ نفر که در یک خانه بودیم، بیدار می‌شدیم، گریم انجام می شد و سر لوکیشن حاضر می‌شدیم. مسافتی ۸۰ کیلومتری برای رسیدن به دهی در کویر را باید طی می‌کردیم. باد شدیدی می‌زد و ساعت ۳ بعد از ظهر محبور به تجدید گریم بودیم و وقتی آفتاب مایل می شد فیلمبرداری آغاز می‌شد و ۷ ماه کار با همین منوال پیش رفت.

تغییر چهره الهام حمیدی الهام حمیدی بازیگر خیلی دور خیلی نزدیک قبل از شهرت

الهام حمیدی بازیگر خانم دکتر در خیلی دور خیلی نزدیک

وی ادامه داد: یک شب دیگر در سکانسی که با خانم دکتر در کاروانسرا درباره خدا صحبت می کردیم، کهکشان راه شیری عین توده ابری عبور می کرد و من در همان حین خوابم برد و از خواب که بیدار شدم دیدم کسی اطرافم نیست. چراغ‌ها هم خاموش بود. هرچه صدا کردم کسی نبود.

آقای میرکریمی و گروه مشغول فیلمبرداری صحنه‌هایی دیگر و در مسیر بودند و انگار می‌پرسند که مسعود رایگان با ما همراه است یا نه و من را هم که تنها مانده بودم، ناگهان ترسی فراگرفت. بازی در این فیلم تجربه جذابی برای من بود. میرکریمی کارگردانی است که از هیچ جزییاتی نمی‌گذرد و باید به موسیقی درخشان آقای علیقلی و فیلمبرداری درجه یک حمید خضوعی ابیانه اشاره کنم.

«خیلی دور خیلی نزدیک» تجربه تماشای زیبایی‌های بصری جاده‌هاست

در ادامه یکی از حاضران در سالن درباره شخصیت پردازی خانم دکتر با بازی الهام حمیدی از مهرزاد دانش پرسید که چرا او معصومیت بیش از حدی دارد و فرشته گونه ترسیم می شود. دانش در این باره گفت: در سکانس کارونسرا قصد کارگردان به نظرم بیشتر مواجهه دو جهان بینی و فردیت بوده است. فردیتی که پاک و معصوم و خوش بین است و قصدش صرفا کمک به دیگران است.

چالشی دراماتیک

در مقابلش دکتر به گونه ای متفاوت است و این رو به رویی چالشی دراماتیک ایجاد کرده که خود نقطه عظیمتی برای دکتر نیز هست. من به شخصه فصل کاروانسرا را دوست نداشتم و به نظرم بیش از حد طول کشیده و خانم دکتر هم بسیار بی غل و غش به تصویر کشیده شده است و البته شاید باید این فرشته بودن به تصویر کشیده می‌شد تا چالش دراماتیک درست در بیاید.

اینستاگرام ـایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس