الهام ایمانی همسر زنده یاد خشایار الوند بازیگر سریال خون سرد

تاریخ نشر :شنبه 12 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
همسر خشایار الوند بازیگر اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از الهام ایمانی همسر خشایار الوند بازیگر را برای شما قرار می دهیم که در سریال خون سرد ایفای نقش کرده است

الهام ایمانی بازیگر جوان کشورمان و همسر مرحوم خشایار الوند است که در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از همسر خشایار الوند بازیگر سریال خون سرد را برای شما قرار دهیم

همسر خشایار الوند بازیگر

تصویر منتشر شده از الهام ایمانی همسر زنده یاد خشایار الوند در سریال خون سرد را ببینید.

الهام ایمانی در سریال خون‌سرد نقش دکتر مددی، پزشک مرکز پزشک قانونی را ایفا می کند. او در روال کار بر روی قتل های زنجیره ای به دکتر کیا مشکوک شده و به دنبال یافتن مدرکی علیه او است، غافل از اینکه دکتر کیا متوجه شده و…الهام ایمانی همسر زنده یاد خشایار الوند است که به همراه او، نویسندگی سریال دیوار به دیوار را بر عهده داشت.

او همچنین در سریال خوب بد جلف، رادیو اکتیو و فیلمهای دستهای آلوده و طعم گیلاس نقش آفرینی کرده است.

همسر خشایار الوند بازیگرهمسر خشایار الوند
الهام ایمانیالهام ایمانی

درباره سریال خون سرد بیشتر بدانید

امیرحسین ترابی که قبلاً فیلمی تحت عنوان «هزارتو» را از او دیده بودیم و حالا اولین تجربه شبکه نمایش خانگی را با «خون سرد» رقم زده است.

شهرام حقیقت دوست که بازیگر پر کار سال های نه چندان دور تلویزیون و سینما که اغلب او را با سریال «خط قرمز» می شناسند، بازیگر نقش اصلی سریال است. امیر آقایی هم که اخیراً او را سریال «آقازاده» در شبکه خانگی دیده بودیم، دیگر بازیگر فیلم است. سارا بهرامی، دیگر بازیگر پرکار سال های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی نیز در سریال حضور دارد. نیما شعبان نژاد، بازیگر سریال «هیولا» نیز یکی از بازیگران فیلم به شمار می رود.

همسر خشایار الوند بازیگرعکس همسر خشایار الوند بازیگر

سرگرد امیرعلی طلوعی (شهرام حقیقت دوست) در پی یافتن عاملین قاچاق اعضای بدن انسان است و در این راه از کمک دوستش دکتر کیا (امیر آقایی) بهره می گیرد. اما دکتر کیا روشی متفاوت برای برخورد با جنایتکاران پیش گرفته و…

بازی شهرام حقیقت دوست در نقش سرگرد قابل قبول است. اگرچه فیزیک و چهره حقیقت دوست خیلی شباهتی به افراد نظامی ندارد اما روی هم رفته شخصیت سرگرد برای بیننده قابل قبول است.

سریال خون سردسریال خون سرد

این مورد نیاز به گذشت زمان دارد تا بتوان آن را در میان نکات مثبت قرار دارد، اما سریال «خون سرد» می تواند جای خالی یک سریال پلیسی قابل قبول را در شبکه نمایش خانگی پر کند.

اینستاگرام و مووی مگ

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس