جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

محسن یگانه خواننده پاپ به همراه همسر و دختر زیبایش

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
همسر محسن یگانه اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از همسر محسن یگانه و دخترش نگاه را در کنار او مشاهده می کنید که تاکنون کمتر دیده شده است

محسن یگانه خواننده معروف موسیقی پاپ کشورمان است که ازدواج کرده و یک دختر به نام نگاه دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از دختر و همسر محسن یگانه را برای شما قرار دهیم که تاکنون کمتر دیده شده است

عکس همسر محسن یگانه

تصاویری از همسر و دختر خواننده معروف

همسر محسن یگانهعکس همسر محسن یگانه
همسر محسن یگانهدختر محسن یگانه نگاه
همسر محسن یگانهدختر محسن یگانه

پدران دختردار بخوانند

تحقیقات روانشناسی نشان داده، دخترانی که از سوی پدرانشان توجه کافی دریافت می‌کنند، در نحوه ارتباط برقرار کردنشان با مردان دیگر در آینده، انتخاب همسر و انتخاب‌های دیگر زندگی شان موفق‌تر عمل می‌کنند چرا که به لحاظ شخصیتی رشد بهتری نسبت به سایرین که چنین شرایطی را نداشته اند، پیدا می‌کنند. حالا سوال این است که چه نکاتی را یک پدر دختردار باید رعایت کند تا شناخت بهتری از دخترش پیدا کرده و همینطور براساس آن شناخت، ارتباط بهتری با او برقرار کند.

نقش پدران در احساس ارزشمندی دختران

در جای دیگری از تحقیقات روانشناسی ثابت شده که پدر‌ها در رشد هویت جنسی سالم دخترانشان نقش موثری دارند، بنابراین خیلی مهم است که چه نوع رفتاری با دخترانشان داشته باشند و البته در کنارش نحوه رفتار پدر با همسر خود که مادر دختر باشد نیز در انتخاب‌های آتی دختران مهم است چرا که اگر پدر الگوی خوبی از یک مرد مناسب باشد و رفتار ارزنده‌ای در منزل داشته باشد، این دختر خیلی بهتر می‌تواند در آینده انتخاب همسر کند.

پدر و دخترهاپدر و دخترها

اهمیت نوازش‌های پدرانه برای دختران

درست است که در سنین کودکی همه بچه‌ها نیاز به محبت و نوازش دارند، اما دختر بچه‌ها به خاطر شیرین کاری‌هایی که برای پدرانشان انجام می‌دهند، شاید بیشتر محبوب پدرانشان شوند بنابراین نوازش پدرانه برای همه دختران خیلی دوست داشتنی است و تا ابد در ذهنشان باقی خواهد ماند.

خاله بازی پدرانه با دختران

هر پدری در دوران کودکی فرزندش باید با او کودکی کند، یعنی با دخترش بازی کند، حتی عروسک بازی مثلا ظرف‌ها را با هم بشویند، غذا درست کنند و در ظروف پلاستیکی با هم غذا بخورند و بعد هم آن‌ها را در سینک ظرفشویی بگذارند. همه این کار‌ها باعث شادی دختران می‌شود. برخی پدران تصور می‌کنند که با «من بالغ» باید با بچه روبه رو شوند، در حالی که نباید اینطور باشد.

دختران و پدراندختران و پدران

به سوالات کودکتان پاسخ دهید

گاه پیش می‌آید که بچه‌ها سوالات زیاد و پرت و پلایی می‌پرسند که والدین را خسته می‌کند. بهتر است در این زمینه پدران حوصله زیادی کنند و برای فرزندانشان پاسخگو باشند. حتی اگر سوال‌ها پرت و پلا است، اما می‌تواند از سوی والدین پاسخ داده شود تا بچه احساس ارزشمندی داشته باشد.

نقش پدر در دوران بلوغ دختران

باز هم خیلی از مردم تصور می‌کنند در دوره بلوغ دختران، مادران آن‌ها تنها نقش اساسی دارند در حالی که پدران در شکل گیری شخصیت دختران و خودپنداره آن‌ها تعیین کننده هستند. دختران در این سنین نیاز به تأیید دارند.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس