تفریح خواهرانه هانده ارچل و خواهر دوقلویش غمزه در رستوران

تاریخ نشر :یکشنبه 20 نوامبر 2022 اشتراک:
هانده ارچل و خواهر دوقلویش اخبار گوناگون
در این تصویر هانده ارچل و خواهر دوقلویش را در یک رستوران لاکچری مشاهده می کنید که مشغول تفریح و خوشگذرانی هستند

هانده ارچل بازیگر معروف ترکیه ای است که در سریال ایرانی مست عشق ایفای نقش کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از هانده ارچل و خواهر دوقلویش را برای شما قرار دهیم که مشغول تفریح در کنار هم هستند

تفریح هانده ارچل و خواهر دوقلویش

هانده ارچل و خواهرش در کنار هم

هانده ارچل و خواهر دوقلویشهانده ارچل و خواهر دوقلویش غمزه

‌معایب دوقلو داشتن

۱-بارداری سخت: چه خوش شانسی از این بیشتر که با یک بارداری دو بچه به دنیا می‌آورید! در حالی که مزایای بارداری دو به یک وجود دارد، برخی از عوارض جانبی شدید و عوارض بالقوه نیز وجود دارد که می‌تواند ناخوشایند باشد. برخی از علائم منظم بارداری در دوقلویی شدیدتر می‌شوند و گاهی اوقات بارداری دوقلو خطرات و عوارض خاص خود را به همراه دارد.

۲-کمبود خواب: بیشتر والدینی که چشم‌های خسته دارند، توافق دارند که کمبود خواب شاید بدترین چیز در مورد داشتن نوزاد دوقلو باشد. هر نوزاد تازه متولد شده‌ای احتمالا ساعت‌های خواب مخصوص خود را دارد و پاسخگویی به خواسته‌های دو نوزاد به این معنی است که خواب، کالای کمیاب برای والدین دوقلوها است.

تفریح هانده ارچل و خواهر دوقلویشدوقلو داشتن

۳-رسیدگی منظم و یکسان: نیازهای زندگی مدرن به سختی زمان کافی برای فعالیت‌های خانوادگی باقی می گذارد، بنابراین پدر و مادر دوقلوها ممکن است نتوانند وقت کافی را برای تعامل یک به یک با هر کودک داشته باشند‌

‌‌۴- حفظ فردیت هر کودک: رابطه دوقلو منحصر به فرد و پیچیده است. دوقلوها در عین حالی که یک فرد هستند، اما آن‌ها همچنین بخشی از یک مجموعه (دوقلو) هستند. والدین وظیفه دارند آن‌ها را به عنوان یک فرد بزرگ کنند، اما معمولا دیگران آن‌ها را به عنوان یک مجموعه می‌بینند.

فرزندان دوقلوفرزندان دوقلو

۵-رعایت عدالت و برابری: با وجود دو فرزند هم‌سن، فشار زیادی بر والدین وجود دارد که همه چیز را برابر نگه دارند. کاری که برای یکی انجام می‌دهی، باید برای دیگری هم انجام دهی. شما می‌خواهید آن‌ها به منابع و فرصت‌ها دسترسی برابر داشته باشند و بیشتر شما می‌خواهید ظاهر بازی مورد علاقه یا برتری دادن به یکی از دوقلوها را نسبت به دیگری انکار کنید.

اینستاگرام و بامبینو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس