شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

حرف زشت احسان علیخانی به ژاله صامتی ,خانم داور برنامه را ترک کرد

تاریخ نشر :چهارشنبه 20 آوریل 2022 اشتراک:
حرف زشت احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو حرف زشت احسان علیخانی مجری عصر جدید را به ژاله صامتی داور دوست داشتنی این برنامه می بینید که خیلی عجیب بود

احسان علیخانی چند سالی است اجرای برنامه عصر جدید را برعهده دارد. در فصل سوم تمامی داوران به غیر از امین حیایی تغییر کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن حرف زشت احسان علیخانی به ژاله صامتی را مشاهده می کنید

حرف زشت احسان علیخانی به ژاله صامتی

احسان علیخانی در برنامه عصر جدید دیشب با ژاله صامتی بازهم بحث کرد و این رفتار بسیار عجیب بود.

در این ویدئو حرف زشت احسان علیخانی را می بینید

ویدئویی از بحث بین علیخانی و صامتی

درباره عصر جدید بیشتر بدانید

نکته که درباره برنامه «عصر جدید» وجود دارد این است که نباید این برنامه را یک برنامه استعدادیابی محسوب کرد، این برنامه بیشتر نمایشی است؛ میهمانان و شرکت‌کنندگان می‌آیند واستعدادهای خودشان را به نمایش می‌گذارند و با رأی داوران و گاهی تماشاگران، صعود می‌کنند و به مراحل بالاتر می‌روند.

وقتی بدانیم «عصر جدید» برنامه استعدادیابی نیست، آن‌گاه می‌توان از کنار آفت‌ها و آسیب‌های جدّی نمایشی شدن و صحنه‌ای شدنِ بروز و ظهورِ استعدادها به‌راحتی گذشت، چون وقتی حرف از استعدادیابی به میان می‌آید، این‌طور القاء می‌شود که استعداد همان چیزی است که در این برنامه دیده می‌شود.

حرف زشت احسان علیخانی عصر جدید

ممکن است افرادی بیرون از این مسابقه باشند و استعدادهای بزرگی باشند که دیده نشده‌اند. برخی اوقات هم گروهی با سودای دیده شدن به این فکر می‌افتند هر طور شده وارد چنین برنامه‌ای شوند، در این مسیر، استعداد خاصِ آن فرد کشف نمی‌شود. به‌جای نشان دادن استعداد خودشان، راه نمایش گذاشتن و تأیید گرفتن از داورها را یاد گرفته‌اند.

حرف زشت احسان علیخانی زاله صامتی

این مسئله همیشه مطرح بوده است که به گروهی هم حسّ حقارت دست می‌دهد که خودشان را نمی‌بینند و احساس می‌کنند استعدادی ندارند و هیچ‌وقت هم نخواهند داشت، بنابراین هر موقع «عصر جدید» را مقابل خودمان می‌بینیم با شمایل یک برنامه استعدادیابی، این برنامه را تماشا نکنیم.

اینستاگرام و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس