شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

حرف‌های عجیب و غریب احسان علیخانی درباره رابطه خواهر و برادر

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 فوریه 2022 اشتراک:
حرف‌ های عجیب احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو حرف‌ های عجیب احسان علیخانی را مشاهده می کنید

ظهر روز شنبه ۱۶بهمن انتشار ویدئویی وحشتناک از دور دادن یک سر بریده توسط مردی در خیابان همگان را شوکه کرد. در پی این ماجرای واکنش های زیادی صورت گرفت و اظهارنظرهایی درباره آن شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حرف‌ های عجیب احسان علیخانی را درباره غیرت و رابطه خواهر برادری ببینیم

حرف‌ های عجیب احسان علیخانی مجری

پس انتشار خبر تکان‌دهنده قتل هولناک دختر ۱۷ساله اهوازی توسط شوهرش و چرخاندن سر وی در خیابان که موجی از اعتراض به خشونت علیه زنان را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته، ویدئویی از حرف‌های عجیب و غریب احسان علیخانی، مجری و تهیه کننده معروف تلویزیون درباره رابطه خواهر و برادر در فضای مجازی بازنشر شده است!

ویدئویی از صحبت های احسان علیخانی

درباره قتل فجیع دختر ۱۷ساله اهوازی بیشتر بدانید

ظهر روز شنبه شانزدهم بهمن‌ماه، سر بریده یک زن ۱۷ ساله اهوازی در ملأعام توسط قاتل که همسر این زن جوان بود، به نمایش گذاشته شد. قتل این مادر جوان اهوازی و انتشار آن در فضای مجازی، شوکی بزرگ بر افراد جامعه وارد ساخت تاجایی‌که درخواست مجازات عمومی برای قاتلان این مادر جوان در دست انتشار است.

کارآگاهان اداره پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه عاملان جنایت را شناسایی کردند. تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی علی حسن‌لو بازپرس ویژه قتل راهی مخفیگاه متهمان شدند و ساعت ۱۸ روز شنبه شانزدهم بهمن‌ماه قاتل و برادرش را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

حرف‌ های عجیب احسان علیخانیقتل غزل

بنابراین گزارش، با دستور بازپرس ویژه قتل جسد دختر جوان برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و عاملان جنایت برای کشف ابعاد پنهان این قتل در اختیار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفتند. به بهانه حرف‌ های عجیب احسان علیخانی ماجرای قتل غزل را می بینید

دادستان اهواز با بیان اینکه انگیزه این قتل ناموسی بوده است، افزود: پدر مقتول دختر خود را به ایران بازمی‌گرداند و زمانی که همسر دختر جوان متوجه حضور همسرش در اهواز می‌شود جرأت پیدا می‌کند و برای کشتن وی اقدام می‌کند.

حرف‌ های عجیب احسان علیخانیغزل

وی گفت: اکنون همسر این دختر جوان که قاتل است و برادر همسرش که در قتل کمک کرده، دستگیر شدند و در بازداشت به سر می‌برند. قطعاً به شدت با متهمان برخورد خواهد شد؛ چراکه علاوه بر بحث قتلی که اتفاق افتاده، گردن زدن این خانم در ملأعام نیز جرم است.

اینستاگرام و ایمنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس