شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

هدیه بازیگران سریال «راز بقا» به مناسبت زادروز «بهرام افشاری»

تاریخ نشر :شنبه 28 مه 2022 اشتراک:
هدیه تولد بهرام افشاری اخبار گوناگون
در این ویدئو هدیه تولد بهرام افشاری بازیگر معروف را که توسط عوامل سریال راز بقا تهیه شده است مشاهده می کنید. بهرام افشاری در این سریال ایفای نقش می کند

بهرام افشاری بازیگر معروف سینمای ایران است که با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسید. او این روزها در سریال راز بقا ایفای نقش می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم هدیه تولد بهرام افشاری توسط عوامل راز بقا را برای شما قرار دهیم

هدیه تولد بهرام افشاری بازیگر

سریال «راز بقا» به کارگردانی سعید آقاخانی هر دوشنبه از فیلم نت پخش می شود. در این ویدئو هدیه تولد بهرام افشاری را می بینید

ویدیوی عوامل سریال «راز بقا» به مناسبت زادروز بهرام افشاری

درباره سریال راز بقا بیشتر بدانید

سعید آقاخانی پس از تجربه ی موفق اخیر خود یعنی مجموعه «نون خ» که از پربیننده ترین آثار تلویزیون در سال های اخیر بود، با سریالی جدید، این بار اما در شبکه نمایش خانگی به عرصه ی سریال سازی بازگشته است.

این سریال جدید که «راز بقا» نام دارد و پخش آن از اول فروردین ماه ۱۴۰۱ آغاز شده، اولین تجربه ی سریال سازی سعید آقاخانی در شبکه نمایش خانگی محسوب می شود.

هدیه تولد بهرام افشاریبهرام افشاری در راز بقا

سریال راز بقا مضمونی اجتماعی دارد و همچون آثار قبلی سعید آقاخانی در ژانر کمدی است.

فیلمنامه ی این سریال اثر امیر وفایی است، نویسنده ی هر سه فصل سریال «نون خ» که همکاری اش با سعید آقاخانی در این مجموعه تلویزیونی نتیجه ی موفقیت آمیزی داشت.

به بهانه هدیه تولد بهرام افشاری درباره سریال راز بقا بیشتر صحبت می کنیم

سریال راز بقا درباره ی دو برادر به نام‌ های «رحیم» و «حاتم» با بازی بهرام افشاری و حسن معجونی است که اولی، شخصیتی مردم آزار و بیکار است و دومی در عین بی‌ لیاقتی در سودای به دست آوردن مقام و منصب است. رحیم با یک سازمان خلافکار مواجه می شود که اتفاقاتی را در پی دارد.

هدیه تولد بهرام افشاریسریال راز بقا

سعید آقاخانی در این سریال مانند برخی ساخته های قبلی خود، هم در پشت دوربین در مقام کارگردان حضور دارد و هم در مقابل دوربین به عنوان بازیگر. او در این سریال ایفاگر نقش یک روحانی است که با پدر رحیم دوست بوده و حالا بعد از فوت او هوای پسرش را دارد.

اینستاگرام و روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس