شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

هرمز شجاعی مهر مجری سیمای خانواده و دخترش در برنامه مژده لواسانی

تاریخ نشر :شنبه 03 دسامبر 2022 اشتراک:
هرمز شجاعی مهر با دخترش اخبار گوناگون
در این مطلب ویدئویی از حضور هرمز شجاعی مهر با دخترش در یک برنامه زنده با اجرای مژده لواسانی را مشاهده می کنید

هرمز شجاعی مهر مجری معروف برنامه سیمای خانواده است که سالهاست در این برنامه به کار اجرا مشغول است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حضور هرمز شجاعی مهر با دخترش در یک برنامه زنده را برای شما قرار دهیم

هرمز شجاعی مهر با دخترش

در این ویدئو هرمز شجاعی مهر و دخترش را در یک برنامه زنده می بینید

ویدئویی از مجری معروف سیمای خانواده با دخترش

صحبت های هرمز شجاعی مهر درباره سیمای خانواده

هرمز شجاعی‌مهر نزدیک به سه دهه در تلویزیون برنامه اجرا کرده‌است و به عنوان پای ثابت اجرای یک برنامه طولانی مدت تلویزیونی به نام “سیمای خانواده” بوده ‌است. اما شاید بسیاری ندانند که این مجری قدیمی، در سال‌های ابتدایی انقلاب در «سلام صبح بخیر» رادیو، « تهران ساعت ۲۰» را با منوچهر نوذری و «ساعت خوش» را با مهران مدیری اجرا می‌کرد.

با این مجری با سابقه درباره ریزش و کاهش مخاطبان تلویزیون، انتخاب کارشناسان، راه‌های جذب و افزایش مخاطبان و برخی موارد دیگر به گفت‌وگو نشستیم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

هرمز شجاعی مهر با دخترشعکس هرمز شجاعی مهر با دخترش

* اگر بخواهیم یک تقسیم‌بندی درباره برنامه‌های تلویزیونی داشته باشیم به نظر شما بخش مهم برنامه‌های تلویزیونی کدام برنامه‌ها هستند؟

همه ما برای چگونگی برقراری ارتباط مؤثر با اعضای خانواده و حتی با افراد خارج از خانواده که جامعه را تشکیل می‌دهند، نیازمند اطلاعاتیم. درواقع یادگیری مهارت‌های اجتماعی نیازمند آموزش است. دستاورد برقراری ارتباط درست و سالم با یکدیگر، داشتن خانواده‌ای شاد است.

پس به اعتقاد من یکی از مهمترین بخش‌های برنامه‌های تلویزیونی، برنامه‌های خانواده‌محورند که این مهارت‌ها را به شهروندان آموزش می‌دهند. اگر شما شرایط جامعه و مشکلات آن را هم نگاه کنید به این نتیجه می‌رسید که بیشترین آسیب‌ها از فقدان آموزشِ درست ایجاد می‌شود و صدا و سیما می‌تواند به توسعه این آموزش‌ها کمک کند.

هرمز شجاعی مهر با دخترشهرمز شجاعی مهر

مجری سیمای خانواده

* شما در برنامه‌ای که مجری آن هستید یعنی “سیمای خانواده” به این موضوع توجه داشته‌اید و برای حفظ مخاطب فعلی و جذب مخاطب بیشتر فکری کرده‌اید؟

بله؛ برای مثال درباره برنامه خودمان «سیمای خانواده» باید بگویم که نگاه ما این است که قدم به قدم عملکرد بهتری داشته باشیم و با بحث و بررسی درباره موضوعات پزشکی و روانشناسی و صحبت از مردم، درباره آموزش نحوه ارتباط سالم با همدیگر کاری کرده باشیم.

در واقع مجری برنامه هم نباید خود را جدا از تیم ببیند و همپای آنها تحقیق و تفحص داشته باشد تا با دستِ پُر برای اجرای برنامه بیاید و خود هم به غنای برنامه تلویزیونی کمک کند.

اینستاگرام و تسنیم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس