فرار یک زن با لودر همسرش پس از دعوا زن و شوهری

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 29 آوریل 2021 مشاهده : 747
فرار یک زن با لودر همسرش پس از دعوا زن و شوهریاخبار گوناگون
در این ویدئو ماجرای یک دعوا زن و شوهری را می بینید که منجر به فرار کردن زن با لودر شد

دعوا و مشاجره در زندگی های زناشویی امری اجتناب ناپذیر است اما چگونگی برخورد با این مسائل و شدت آن خیلی مهم است. امروز در پرشین وی می خواهیم یک دعوا زن و شوهری را ببینیم که منجر به فرار زن با لودر همسرش شد که پلیس او را دستگیر کرد

فرار زن با لودر بعد از دعوا زن و شوهری

با شدت گرفتن دعوا زن در فرصتی با سوار شدن بر لودر همسرش به چرخیدن
در خیابانهای شهر نور سلطان پایتخت قزاقستان پرداخت. تسلط نداشتن
او به رانندگی با لودر موجب شد با یک خودرو پارک شده تصادف کند.
در پایان این ماجرا لودر متوقف و این زن بازداشت شد.

ویدئو فراز زن با لودر همسرش

بد نیست برخی از رفتارهای اشتباه زن و شوهرها بعد از دعوا را ببینید

مساله را خیلی ادامه ندهید

وقتی در مورد مساله ای با همسر خود دعوا یا بحث می کنید، سعی نکنید پس از تمام شدن دعوا، به طور غیرمستقیم و بی نیش و کنایه موضوع دعوا را با یاد او بیاورید. به طور مثال، اگر سر هزینه های سفر با هم بحث کرده اید، لازم نیست وقتی عکس های مسافرت دوستان خود را می بینید در مورد هزینه هایی که کرده اند و مکان هایی که رفته اند به همسر خود طعنه بزنید. بهتر است به جای این کارهای بچه گانه، در فرصتی که هر دو آرام هستید در مورد این مشکل با هم حرف بزنید. دراین مطلب درباره راه های برخورد با دعوا زن و شوهری صحبت می کنیم.

دعوا زن و شوهری

اصول دعوا زن و شوهری

برای دعوای خود دنبال بهانه نباشید

هزاران مساله ناراحت کننده در زندگی وجود دارند که می توانید به واسطه آنها دعوا راه بیندازید. به طور مثال، یک روز کاری سخت، سردرد، بی خوابی، کم خوابی و … . اما محققان دانشگاه برکلی کالیفرنیا ثابت کرده اند زوج هایی که کم می خوابند و استراحت کامل ندارند، بیشتر در معرض مشاجره های دایمی قرار دارند.

اینکه تقصیرها را گردن طرف مقابل بیندازیم کار درستی نیست. اگر شما ناراحت، عصبانی یا دلخور هستید یا خبرهای ناراحت کننده شنیده اید، باید این مساله را با همسرتان در میان بگذارید. این مساله به آرام ماندن جو، کمک شایانی می کند. کم خوابی موجب حساسیت بیشتر اعصاب می شود.

خبرفوری و عصر ایران

2021-04-29 / گردآوری:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی