چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

کیک جشن تولد ۴۵ سالگی نیما کرمی مجری تلویزیون در کنار خانواده اش

تاریخ نشر :چهارشنبه 20 جولای 2022 اشتراک:
کیک تولد نیما کرمی اخبار گوناگون
در این تصویر کیک تولد نیما کرمی مجری بی حاشیه و با اخلاق کشورمان را مشاهده می کنید که در کنار همسر و فرزندانش تولدش را جشن گرفته است

نیما کرمی مجری با سابقه و بی حاشیه ایرانی است که چند سالی است با زینب زارع ازدواج کرده و برنامه های مختلفی را با هم اجرا کرده اند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از کیک تولد نیما کرمی مجری را برای شما قرار دهیم

کیک تولد نیما کرمی مجری

نیما کرمی با انتشار عکس زیر نوشت:

من چه خوشحالم و چه خوشبختم برای داشتن شما عزیزانم

کیک تولد نیما کرمیکیک تولد نیما کرمی مجری

مجریان معروف تلویزیون ایران که با هم ازدواج کردند

در ادامه این بخش به معرفی مجریان معروفی می پردازیم که به واسطه کارشان با یکدیگر آشنا شده اند و ازدواج کرده اند.

نیما کرمی و زینب زارع

نیما کرمی مجری و تهیه‌کننده تلویزیون متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۶ در اصفهان است که با اجرای برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش به شهرت رسید. همسر این مجری زینب زارع نیز مجری و گوینده تلویزیون است که در سال ۱۳۸۵ با یکدیگر ازدواج کرده و صاحب یک دختر به نام نیل متولد سال ۱۳۹۲ و یک پسر به نام کیامهر متولد سال ۱۳۹۷ هستند؛ نیما کرمی و همسرش زینب زارع اجراهای مشترکی با یکدیگر داشته اند.

کیک تولد نیما کرمینیما کرمی و همسرش

ستاره سادات قطبی و شهرام شکیبا

شهرام شکیبا در سال ۱۳۹۳ با خانم ستاره سادات قطبی مجری و برنامه ساز تلویزیون ازدواج کرد، حاصل این ازدواج نیز یک فرزند پسر به نام صدرا است. ستاره سادات قطبی نیز از ازدواج اول خود صاحب پسری به نام امیرعلی است.

المیرا شریفی و همسرش داوود عابدی

المیرا شریفی مقدم گوینده مشهور شبکه خبر متولد سال ۱۳۶۱ در تبریز و همسر داود عابدی مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی می باشد. خانم شریفی مقدم با داوود عابدی همکارش در سال ۱۳۸۲ ازدواج کردند. این زوج دارای دو پسر به نام های امیر ابوالفضل و امیر ارسلان هستند که تنها ۱۰ ماه و ۲۰ روز فاصله سنی دارند.

زوج مجریزوج مجری

مبینا نصیری و مهدی توتونچی

مبینا نصیری مجری رادیو و تلویزیون متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۸ در تهران است، او ۱ اسفند ۱۳۹۹ با مهدی توتونچی مجری برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش سیما ازدواج کرده است. مهدی توتونچی مجری شبکه ورزشی یک ازدواج ناموفق با نیلوفر اردلان فوتسالیست تیم ملی زنان داشته و از وی صاحب یک پسر نوجوان است.

اینستاگرام و رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس