جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

شیرین زبونی هانا پاک نیت نوه زیبای بازیگر معروف از کلاس زبان انگلیسی اش

تاریخ نشر :شنبه 22 اکتبر 2022 اشتراک:
کلاس انگلیسی هانا پاک نیت اخبار گوناگون
در این ویدئو درباره کلاس انگلیسی هانا پاک نیت از زبان خودش می شنوید. هانا پاک نیت نوه بازیگر معروف محمود پاک نیت و مهوش صبرکن است

هانا پاک نیت مدل معروف اینستاگرامی است که به علت داشتن چشمانی زیبا معروف شده است. او نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن درباره کلاس انگلیسی هانا پاک نیت از زبان خودش می شنوید

کلاس انگلیسی هانا پاک نیت

روایت هانا پاک نیت نوه بازیگر معروف از کلاس زبان انگلیسی اش

ویدئویی از صحبت های بامزه نوه آقای بازیگر

سن یادگیری زبان انگلیسی در کودکان، بهترین سن یادگیری زبان دوم در کودکان چه زمانی است؟

بهترین سن کودک برای یادگیری زبان انگلیسی همِشه دغدغه ای برای والدین بوده و هست . همه بر سر این موضوع، که هرچه کودک زودتر شروع به یادگیری زبان کند بهتر است با یکدیگر اتفاق نظر داریم. برخی محققان می‌گویند که مهارت‌های دستیابی به زبان دوم در سن ۶ یا ۷ سالگی یا قبل از آن به اوج خود می‌رسد.

کلاس انگلیسی هانا پاک نیتکلاس انگلیسی

اما تمایل به یادگیری یک زبان جدید در نوجوانی حتی بیشتر هم هست. با این وجود، هر چه سن بالاتر می‌رود تسلط در حد زبان مادری بر یک زبان دوم، سخت‌تر خواهد شد. مطالعه‌ای جدید که توسط دانشگاه MIT در ایالات متحده آمریکا انجام شد، نشان می‌دهد که دوره‌ای بحرانی در طول زندگی هر فرد وجود دارد که پس از آن یادگیری یک مهارت جدید (به عنوان مثال یادگیری زبان دوم) سخت‌تر خواهد شد.

کلاس انگلیسی هانا پاک نیتیادگیری انگلیسی

دوره‌ای بود که اگر شما به عنوان والدین، با این استدلال که “۳ سالگی سن مناسب یادگیری است” شروع به آموزش زبان دوم به فرزندتان می‌کردید ممکن بود برای دیگران غیر قابل تصور باشد که چطور یک کودک ۳ یا ۴ ساله می‌تواند به زبان دیگری هم صحبت کند، آن هم در سنی که هنوز بر زبان مادری خود آن‌طور هم که باید مسلط نیست! اینجا بود که همه شما را را به چشم یک فرد غیرطبیعی می‌دیدند. هرچند امروزه، یافته‌های ‎ محققان نشان می‌دهد که این موضوع کاملاً متفاوت است. توانایی ذاتی یادگیری در ۳ تا ۴ سال اول زندگی باعث می‌شود یادگیری زبان دوم بسیار آسان باشد.

اینستاگرام و سفیرمگ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس