یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

جشن تولد سمیرا خواهر بزرگ رضا بهرام در کافی شاپ لاکچری

تاریخ نشر :یکشنبه 04 سپتامبر 2022 اشتراک:
خواهر بزرگ رضا بهرام اخبار گوناگون
در این تصویر جشن تولد خواهر بزرگ رضا بهرام خواننده معروف ایرانی را در یک کافی شاپ شیک مشاهده می کنید که برادرش منتشر کرد

رضا بهرام خواننده معروف ایرانی است که علاقه زیادی به خانواده اش دارد و تصاویر زیادی از مادر و خواهرانش منتشر می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جشن تولد سمیرا خواهر بزرگ رضا بهرام را برای شما قرار دهیم

تولد سمیرا خواهر بزرگ رضا بهرام

رضا بهرام با انتشار عکس زیر نوشت:

عزیز دل من،تولدت مبارک…
خواهر بزرگ،دلسوز ترین،سایت رو سرم باشه

خواهر بزرگ رضا بهرامتولد سمیرا خواهر بزرگ رضا بهرام

چگونه در کافی شاپ تولد بگیریم

امروزه تولد گرفتن در کافه ها مرسوم شده است و اکثر جوانان برای دوستان و یا همسران خود این کار را انجام می دهند.

۱- جستجوی کافی شاپ ها :

کافه ها بر اساس شرایط ، قوانین خاص خود را دارند. پس در ابتدا باید کافی شاپ مورد نظر را که با شرایط شما سازگار است پیدا کنید. بعضی از کافه ها امکان برگزاری تولد را ندارند یا برای برگزاری شرایط خاصی دارند. پس ابتدا با جستجو کافه مورد نظر خود را پیدا کنید.

خواهر بزرگ رضا بهرامتولد در کافه

۲- هماهنگی کنید با مدیر کافی شاپ ها :

اگر در اینترنت جستجو کردید و یا از دوستان خود درباره یک کافه جستجو کردید و شرایط آن را پرسیدید به آن اکتفا نکنید. به طور مثال دوست شما بگوید که ما در فلان کافه ماه قبل جشن تولد گرفتیم ، اما از این ماه اجازه برگزاری توسط مدیر کافی شاپ داده نشود. پس در ابتدا حتما با مدیر کافه به صورت تلفنی یا حضوری هماهنگ کنید و از آزاد بودن روز تولد اطمینان پیدا کنید.

۳- وسایل را از قبل بخرید :

اگر تزئین خاصی مد نظر دارید و یا برای پذیرایی از ظروف یا خوردنی خاصی می خواهید استفاده کنید با هماهنگی مدیریت کافه ، از قبل خریداری نمائید و همه چیز را آماده داشته باشید. بعضی از کافه ها قبل از برگزاری جشن ، همه وسایل را باید داشته باشند تا بتوانند تدارک ببینند پس با آنها صحبت کنید و از روند جشن خود به مسئولان کافه توضیح دهید.

تولد در کافی شاپتولد در کافی شاپ

۴- قیمت :

اکثر کافه ها به این شکل است که در ازای هر نفر برای برگزاری جشن ، ورودی در نظر گرفته میشود تا پذیرایی و تدارک جشن توسط کافی شاپ مدیریت شود. در مورد تمامی هزینه ها از جمله هزینه پذیرایی ، سفارشات میهمانان ، ورودی هر میهمان و … کاملا صحبت کنید تا بعد از جشن دچار دلخوری نشوید .

اینستاگرام و کافه بار

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس