موجوادت زیبا و جدید خانه دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی

تاریخ نشر :چهارشنبه 28 سپتامبر 2022 اشتراک:
خانه دریا مرادی دشت اخبار گوناگون
در این ویدئو نمایی از موجودات خانه دریا مرادی دشت همسر پویان گنجی بازیگر معروف را مشاهده می کنید که منتشر کرد

دریا مرادی دشت بازیگر جوان ایرانی و همسر پویان گنجی بازیگر است. او همچنین عروس فاطمه گودرزی بازیگر پیشکسوت است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از خانه دریا مرادی دشت را برای شما قرار دهیم که موجودات جدیدی خریده است.

موجودات خانه دریا مرادی دشت

در این ویدئو نمایی از خانه دریا مرادی دشت را مشاهده می کنید

ویدئویی از خانه بازیگر معروف

برای نگهداری گل های آپارتمانی به نور کافی و مناسب احتیاج دارید

جدای از فضا برای نگهداری گیاهان آپارتمانی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید را هم باید در نظر گرفت. به طور کلی چهار طبقه بندی برای نور خورشید وجود دارد:

آفتاب کامل: حدود ۶ ساعت آفتاب مستقیم (اگر آفتاب بعد از ظهر را دارید این زمان می‌­تواند کمتر هم باشد چون آفتاب بعدازظهر شدیدتر از آفتاب صبح است). این آفتاب برای بیشتر گیاهانی که گل می‌­دهند مناسب است.

خانه دریا مرادی دشتگیاهان آپارتمانی در خانه

آفتاب جزئی: ۴ تا ۵ ساعت آفتاب مستقیم که برای گیاهان گوشتی از جمله کاکتوس‌­ها مناسب است.
سایه‌­ی جزئی: ۲ تا ۳ ساعت آفتاب مستقیم، که برای گیاهانی مناسب است که به فضایی روشن نزدیک پنجره‌­ها نیاز دارند اما نیازمند نور مستقیم خورشید نیستند؛ مثل گیاه گندمی
سایه: ۱ ساعت نور مستقیم؛ برای مثال گل شیپوری یا برگ قاشقی

خانه دریا مرادی دشتگیاهان آپارتمانی

با این توصیف فکر نکنید اگر آپارتمان کم نوری دارید دیگر شرایطی برای نگهداری گیاه آپارتمانی هم ندارید، فقط کافیست بسته به نور فضای خود گیاه مناسبی را انتخاب کنید.

اگر تازه تصمیم گرفته‌اید به نگهداری از گیاهان آپارتمانی روی بیاورید و فضای خانه­‌ی خود را سرسبز و جذاب کنید، پیشنهاد می‌­کنیم از گیاهانی شروع کنید که به نگهداری کمتری نیاز دارند. هر چقدر نگهداری گیاه آپارتمانی شما ساده‌­تر باشد احتمال موفقیت شما بیشتر است. مطمئنا شما هم نمی­‌خواهید تمام وقت خود را صرف نگهداری از گیاهان آپارتمانی خود کنید!

اینستاگرام و گل باما

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس