لحظه خواستگاری جالب حمید گودرزی از پریناز ایزدیار در یک سریال

تاریخ نشر :یکشنبه 06 نوامبر 2022 اشتراک:
خواستگاری حمید گودرزی اخبار گوناگون
در این ویدئو لحظه خواستگاری حمید گودرزی از پریناز ایزدیار در سریال زمانه را مشاهده می کنید که چند سال پیش منتشر شد

حمید گودرزی بازیگر جوان و خوشتیپ ایرانی است که در سریال های تلویزیونی خوبی بازی کرده است. سریال زمانه یکی از بهترین کارهای اوست که این روزها از شبکه آی فیلم پخش می شود. در ادامه در پرشین وی سکانس خواستگاری حمید گودرزی را در این سریال می بینید

لحظه خواستگاری حمید گودرزی

سکانسی عاشقانه از سریال «زمانه» ساخته حسن فتحی که از شبکه آی فیلم در حال پخش است مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

همزمان با بازپخش سریال زمانه از شبکه آی فیلم، سکانسی از این مجموعه پرتماشاگر با بازی پریناز ایزدیار و حمید گودرزی پربازدید شده است. «زمانه» به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۹۱ از شبکه ۳ سیما پخش شد و با توجه به موفقیتی که در جذب مخاطب داشت علاوه بر پخش در دیگر شبکه های تلویزیون داخلی در شبه قاره هند و پاکستان هم روی آنتن رفته است.

ویدئویی از سریال زمانه با بازی پریناز ایزدیار

این سریال روایت جذاب از رابطه عاشقانه جوانی به نام بهزاد (حمید گودرزی) و دختری به نام ارغوان (پریناز ایزدیار) را به تصویر می کشد که در ماجرای ازدواج و جدایی اشان دچار فراز و فرودهایی می شوند.

آداب خواستگاری رفتن

به طور معمول خانواده پسر به خواستگاری می روند اما خواستگاری دختر از پسر نیز وجود دارد. در این قسمت ما می خواهیم آداب کسی که خواستگاری می رود را بیان کنیم.

دسته گل و شیرینی:

الان دیگر به همراه داشتن گل و شیرینی به یکی از اصول خواستگاری تبدیل شده است و به همراه نداشتن آن عجیب به نظر می رسد. البته این درصورتی است که در جلسه خواستگاری داماد هم حضور داشته باشد.

خواستگاری حمید گودرزیخواستگاری

وقت شناس باشید:

وقتی زمانی را برای جلسه خواستگاری تعیین کردید سعی کنید سر وقت بروید. این خیلی مهم است که جلسه اول سر وقت باشید تا یک تاثیر مثبتی از خودتان نشان دهید.

خواستگاری حمید گودرزیآداب خواستگاری

کسانی که باید در خواستگاری حضور داشته باشند:

در بالا گفتیم که شلوغ یا خلوت بودن خواستگاری به فرهنگ بستگی دارد ولی به طور معمول پدر و مادر به همراه یک خواهر یا بردار در مراسم خواستگاری حضور دارند.

همشهری آنلاین و مشاوره آویژه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس