چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

خاطره جالب هوتن شکیبا از سکانس زندان در فیلم ملاقات خصوصی

تاریخ نشر :یکشنبه 13 فوریه 2022 اشتراک:
خاطره هوتن شکیبا اخبار گوناگون
در این ویدئو خاطره هوتن شکیبا را از فیلم ملاقات خصوصی می بینید

هوتن شکیبا بازیگر توانمند سینمای ایران است که در چند سال اخیر استعدادهای خودش را به نمایش گذاشته است. او با فیلم ملاقات خصوصی در جشنواره فجر امسال حضور پیدا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم خاطره هوتن شکیبا از سکانسی در این فیلم را برای شما قرار دهیم

خاطره هوتن شکیبا از زندان

در این ویدئو خاطره هوتن شکیبا را از سکانس زندان در فیلم ملاقات خصوصی می بینید

ویدئویی از صحبت های هوتن شکیبا

درباره فیلم ملاقات خصوصی بیشتر بدانید

فیلم ملاقات خصوصی اولین تجربه کارگردانی امید شمس است که به تهیه‌کنندگی امیر بنان برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شده است. ملاقات خصوصی یکی از پربازیگرترین فیلم های جشنواره چهلم فیلم فجر است که می تواند از آثار شاخص این دوره هم به حساب بیاید.

امیر بنان که با تهیه‌کنندگی فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی مطرح شد امسال به غیر از ملاقات خصوصی تهیه کنندگی فیلم محمدحسین مهدویان با نام مرد بازنده را هم دارد.امید شمس برای پیشبرد درام اولین فیلمش فیلم ملاقات خصوصی بیش از هر چیز بر روی حماقت و آی کیو پایین کاراکتر اصلی‌اش حساب باز کرده است.

خاطره هوتن شکیباهوتن شکیبا و پریناز ایزدیار

به بهانه خاطره هوتن شکیبا از ملاقات خصوصی درباره این فیلم بیشتر صحبت می کنیم.در جایی که انگیزه شخصیت‌ها برای کنش‌ها و انتخابهایشان چندان روشن به نظر نمی‌رسد، نوعی از سادگی که به حماقت نیز پهلو می‌زند، تنها نکته‌ای است که به فکر فیلمنامه‌نویسان اثر رسیده تا با یادگاری‌هایی که از فیلمفارسی در ذهن خود دارند، دست به شخصیت‌پردازی کاراکترهایشان بزنند.

ملاقات خصوصی، چه در نمایش عشق (با آن ایده‌های دم دستی و دیالوگهایی که فقط می‌تواند دختران نوجوان دوازده‌ساله را تحت تاثیر قرار دهد) و چه در شخصیت‌پردازی همان مسیری را طی می‌کند که فیلمفارسی‌های دهه سی با آن مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دادند.

خاطره هوتن شکیباهوتن شکیبا در ملاقات خصوصی

فیلم درست از همان نقطه‌ای ضربه می‌خورد که می‌کوشد با تکرار چند دیالوگ از زبان دختر، آن را رفع و رجوع کند: «آخه من چرا باید به ملاقات عاشقانه پسری در زندان بروم که تا به حال او را ندیده‌ام و اصلا او را نمی‌شناسم؟»

اینستاگرام فیلیمو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس