خفت‌ گیری و چاقو خوردن وحید آقاپور بازیگر جوکر در خیابان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 ژوئن 2022 اشتراک:
خفت‌ گیری از وحید آقاپور اخبار گوناگون
در این مطلب ماجرای خفت‌ گیری از وحید آقاپور در خیابان را می بینید که شب گذشته مورد حمله قرار گرفته و چاقو خورده است

طی روزهای گذشته اخبار خفتگیری از بازیگران کشورمان در فضای مجازی منتشر شده است. متاسفانه باخبر شدیم که شب گذشته وحید آقاپور بازیگر جوکر در خیابان مورد حمله قرار گرفته و چاقو خورده است. در ادامه در پرشین وی ماجرای خفت‌ گیری از وحید آقاپور را می بینید

خفت‌ گیری از وحید آقاپور

شبِ گذشته ساعت ۱۰ و نیم شب، وحید آقاپور در حوالی اتوبان همت از سویِ خفت‌گیرها مورد ضربات چاقو قرار گرفت.

چند روز پیش خبری از محمد شیری بازیگر سینما و تلویزیون آمد که سارقان می‌خواستند در خیابان از او سرقت کنند. او خودش ماجرا را این‌گونه تعریف کرد: «ساعت ۱۱ و ربع شب، موتورسواری که یک نفر هم ترکش نشسته بود و من فقط در تاریکی شب، تیزی‌هایشان را می‌دیدم که برق می‌زد. مرا هم شناختند و یکی از آنها پرسید تویی؟! گفتم گوشی من ارزشی ندارد اما شماره‌هایش برایم مهم‌اند و اگر مردانگی دارید این را نبرید.»

خفت‌ گیری از وحید آقاپورخفت‌ گیری از محمد شیری

چهارصد و خرده‌ای پول داشتم که آن را دادم و یکی از آنها گفت شانس آوردی که دوستت داریم. آخرش هم اتفاقی افتاد که نمی‌دانستم بخندم یا گریه کنم؛ برگشتند و ۵۰ هزار تومان از آن پول را پس دادند که بتوانم به خانه بروم. من تا به حال چهار مرتبه مورد سرقت واقع شده‌ام و هیچ باری هم پولم برنگشته است و در این وضعیت که همه‌مان تجربیاتی در موردش داریم چطور می‌توانم با بازی در سریال‌های طنز مردم را بخندانم؟!»

روز گذشته همسید مرتضی فاطمی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که خفت‌گیران با قمه به او حمله کرده‌اند.

ماجرای مجری برنامه ممیزی

حالا نوبت به وحید آقاپور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون رسیده است. او را با برنامه ممیزی فضای شبکه نمایش‌خانگی بیشتر می‌شناسیم؛ اما در فضایِ سینما و تئاتر بازی‌های خوبی از او سراغ داریم.

متأسفانه شبِ گذشته ساعت ۱۰ و نیم شب، دچار حمله از سویِ خفت‌گیرهایی حوالی اتوبان همت حدّ فاصل حقانی و مدرس، شده است. او گفت که حالش بهتر است اما زخمِ عمیقی دارد که بخیه شده و پس از بستری شدنِ چند ساعته در بیمارستان رسول اکرم(ص) به منزل منتقل شده است.

خفت‌ گیری از وحید آقاپورخفت‌ گیری از وحید آقاپور بازیگر

او می‌گوید: «من رفتم به کسی کمک کنم که از او خفت‌گیری می‌شد، این بلا را به سرمن آوردند. موضوع این است سارقان اخیراً احساس می‌کنند کیفرخواستی در انتظارشان نیست و از تلاشگران نیروی انتظامی درخواست داریم که با شدّت و حدّت بیشتری با سارقِ خیابانی برخورد کنند که واقعاً این خفت‌گیری‌ها و سرقت‌ها بیشتر هم شده است.»

آقاپور در توضیحات بیشتری گفته است که بعد از اجرای نمایشِ «باغ» این اتفاق افتاده است. خوشبختانه آسیبِ جدّی به عصب و تاندون دستش وارد نشده و بهبودی دستش زمان‌بر خواهد بود.

خبرانلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس