سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خداحافظی هنگامه قاضیانی از دنیای بازیگری بعد از ۲۴ سال با متنی احساسی

تاریخ نشر :شنبه 10 ژوئن 2023 اشتراک:
خداحافظی هنگامه قاضیانی اخبار گوناگون
در این مطلب می خواهیم متن خداحافظی هنگامه قاضیانی بازیگر معروف کشورمان را برای شما قرار دهیم که با انتشار پستی در اینستاگرام از بازیگری خداحافظی کرد

هنگامه قاضیانی بازیگر معروف و جوان ایرانی است که فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است. خانم بازیگر سال گذشته با انتشار ویدئویی کشف حجاب کرد که با واکنش های زیادی روبرو شد. پس از حواشی بسیار او روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرام خداحافظی اش از دنیای بازیگری را اعلام کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم متن خداحافظی هنگامه قاضیانی را برای شما قرار دهیم که خیلی احساسی و غمگین است

خداحافظی هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی با انتشار عکس زیر نوشت:

«برای اولین و آخرین بار خواهش دارم همه شما یک جمله زیبا برای خداحافظی به یادگار برایم بنویسید. برای همه شماهایی که با عشق بی شرط از نسل‌های متفاوت، سال‌ها کنارم ایستادند…….ال ۱۳۷۸ با سینما، شیدایی‌ هایم راهش را پیدا کرد. چرا میگم حس غریب، چون در همان اولین فیلم که سعادت تجربه شاگردی کردن در حضور عزت الله خان انتظامی را داشتم در پلانی از فیلم به من گفتند: «دخترم حس تعریف کردنی نیست.» دوستتان داشتم و دارم و خواهم داشت تا روزی که زمین را ترک کنم.»

خداحافظی هنگامه قاضیانیخداحافظی خانم بازیگر

متن خداحافظی خانم بازیگر

خانم مهری شیرازی ، استاد باوقار من سینما را با شما آغاز کردم. بهتون قول دادم کم نگذارم و وفادار بمونم به مردم عزیز در راه هنر و فرهنگ، به اندازه وسعم تلاش کردم. قلبتان را می‌بوسم.

وداع من بعد از بیست و چهارسال خدمت با بازیگری.

هنگامه قاضیانی

ایران/ تهران ۱۹ خرداد ۱۴۰۲»…..«بگذارید امشب در این حس غریب، اندوه را، برای یک شب هم که شده به ضیافت با شکوه زندگی دعوت کنیم.»

خداحافظی هنگامه قاضیانیهنگامه قاضیانی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس