تصویر جالب پردیس احمدیه بازیگر پوست شیر قبل از معروف شدن

تاریخ نشر :سه‌شنبه 22 نوامبر 2022 اشتراک:
سریال پوست شیر اخبار گوناگون
بازیگر 30 ساله سریال پوست شیر به نظر می رسد مسیر خودش را در دنیای بازیگری پیدا کرده است. نوبت لی لی از دیگر سریال های پخش شده با بازی پردیس احمدیه در شبکه خانگی بوده است که فضایی متفاوت داشت.

پردیس معتقد است که در زندگی بسیار سختی کشیده است و به دنبال ازدواج با کسی است که همانند او سختی زندگی را چشیده باشد. او این صحبت ها را در دورهمی و در برابر مهران مدیری مجری این برنامه بیان کرد. پردیس این روزها با بازی در سریال پوست شیر و فیلم های مجبوریم و لامینور فعالیت زیادی در عرصه بازیگری داشته است. کودکی پردیس احمدیه را در پرشین وی ببینید.

کودکی پردیس احمدیه

تصویر جالب پردیس احمدیه بازیگر پوست شیر قبل از معروف شدن

کودکی پردیس احمدیهکودکی پردیس احمدیه

پردیس احمدیه | آهسته و پیوسته

پردیس احمدیه برای این‌که در سینمای ایران به‌عنوان یک بازیگر تازه‌وارد صاحب یک هویت‌فردی مشخصی شود، زحمت زیادی کشیده است. او با صبر و حوصله به بازی در نقش‌های کوچک پرداخت؛ نقش‌هایی که شاید هر بازیگری بازی در آنها را قبول نمی‌کرد. اما احمدیه آن نقش‌ها را ایفا کرد تا تجربه کسب کند، نقش‌هایی که او با آن چهره‌ی معصوم و در عین‌حال مصممی که داشت، باعث شد بیشتر به چشم بیایند. به‌عنوان مثال بازی در نقش مکمل «کلاس هنرپیشگی» علیرضا داوودنژاد با آن فضای شبه مستند و خانوادگی بهترین فرصت برای پردیس احمدیه بود تا خودش را در فضایی متفاوت آزمایش کند و ببیند که آیا توانایی بازی در یک فیلم متفاوت را دارد یا خیر؟

همچنین بازی معصومانه و خوددار احمدیه در نقش دخترکی  که درگیر یک مثلث عشقی شده بود و باید میان عشق و پول یکی را انتخاب می‌کرد، کاملا به چشم می‌آید‌. در درام خانوادگی متفاوت علیرضا داوودنژاد بازی پردیس احمدیه نه‌تنها از کلیت فیلم بیرون نمی‌زد بلکه او را تبدیل به یکی از جذاب‌ترین عناصر «کلاس هنرپیشگی» کرده بود. همین فیلم باعث شد تا او در خانه دختر بازی کند و بخت خودش را در کنار بازیگران بزرگی مانند حامد بهداد، رعنا آزادی‌ور و بابک کریمی بیازماید.

او در همان نقش کوتاه ستاره، خواهر سمیرا نه‌تنها استصیال یک دختر جوان که در یک خانه جهنمی اسیر شده است را نشان داد بلکه توانست پرده از شخصیت حقیقی پدر بیمار خود بردارد و نشان دهد که چگونه سمیرا فوت کرده است. با این دو فیلم حرفه‌ی بازیگری پردیس احمدیه روی غلتک اُفتاد. «لاک قرمز» فیلم بعدی او داستان دختر نوجوانی را روایت می‌کرد که بعد از مرگ پدر (بهنام تشکر) و دیوانگی مادر (پانته‌آ پناهی‌ها) مجبور می‌شود که کار کند و به حیطه‌ی بزرگ سالی قدم بگذارد.

این اولین نقش اصلی احمدیه بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و او را کاندیدای چند جایزه‌ی داخلی کرد. همچنین حضور در «خفه‌گی» جیرانی با آن فضای سرد و سیاه که رمان‌های کافکا را به ذهن متبادر می‌کرد به احمدیه کمک کرد تا نشان دهد در برابر ستارگانی مانند الناز شاکردوست و نوید محمدزاده قادر است تا بازی سرد، خوددار و مبتنی بر تکنیک خود را ارائه دهد. پردیس احمدیه حالا بدل به بازیگری شده که به نقش‌های متفاوت هویت می‌بخشد و همین موضوع باعث شد تا مرتضی فرشباف برای نقش بسیار حساس آیلین به سراغ او برود و تنها کاراکتر دارای هویت انسانی «تومان» را به او بسپارد. معصومیت او به کمکش آمد تا نقش دختری ناکام که در دستان یک هیولا اسیر شده است را به‌خوبی ایفا کند.

پردیس احمدیهپردیس احمدیه در لاک قرمز

بازی‌های درخشان احمدیه سرانجام کارگردان بزرگی مانند داریوش مهرجویی را مجاب کرد تا نقش اصلی آخرین فیلمش یعنی «لامینور» را به او بسپارد. نقشی که بدون‌شک نقطه‌عطفی در کارنامه‌ی این ستاره‌ی آینده‌دار سینمای ایران به حساب می‌آید.

لامینور مهرجوییپردیس در نمایی از لامینور

پردیس احمدیه در تمام این سال‌ها ثابت کرده، بازیگر با حوصله‌ای است که نقش‌های کوچک و بزرگ را با چنان قدرتی ایفا می‌کند که می‌توان او را یکی از مهم‌ترین سوپراستارهای آینده سینمای ایران دانست.‌

ایمنا ـ  سینما تیکت

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس