شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

روایت تلخ حسین سلیمانی از دوران کودکی‌ اش

تاریخ نشر :شنبه 07 مه 2022 اشتراک:
کودکی‌ حسین سلیمانی اخبار گوناگون
در این ویدئو درباره دوران سخت کودکی‌ حسین سلیمانی بازیگر جوان کشورمان از زبان خودش می شنوید. حسین سلیمانی سال گذشته در فیلم گروه دختران ایفای نقش کرد

حسین سلیمانی بازیگر جوان سینمای ایران است که در فیلم و سریال هایی ایفای نقش کرده است. او سال گذشته با بازی در فیلم گروه دختران در جشنواره فجر حضور پیدا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که درباره دوران کودکی‌ حسین سلیمانی صحبت می شود

دوران کودکی‌ حسین سلیمانی

در این ویدئو درباره دوران سخت کودکی‌ حسین سلیمانی صحبت می شود

ویدئویی از صحبت های حسین سلیمانی درباره زندگی اش

تمایل «حسین سلیمانی» برای حضور جدی در عرصه موسیقی

صحبت های حسین سلیمانی را در برنامه جشن رمضان بخوانید.

به نقل از روابط عمومی سیما، حسین سلیمانی می‌گوید: اکنون در سرزمینی زندگی می‌کنیم که نیاز به همسو شدن مردمانش دارد تا به خود و دیگران کمک کنند. این کار با رفتار مناسب ما با خود امکان‌پذیر می‌شود و ادامه پیدا می‌کند.

کودکی‌ حسین سلیمانیحسین سلیمانی

این بازیگر درباره‌ آلبوم مشترکش با حامد شمس اظهار کرد: ساخت آلبوم مشترک من و حامد شمس به نام «نامه‌ها» به صورت اتفاقی و از ترکیب کتابی که خوانده بودم با برخی داستان‌های زندگی‌ام آغاز شد. پس از ایده پردازی من ماجرا را برای حامد شمس تعریف کردم و با استقبال او مواجه شدم. متاسفانه در مدت اخیر به دلیل مشغله کاری و فعالیت بالا نتوانستم بر روی آن کار کنم اما تمایل دارم حتما بیشتر در این حوزه فعالیت داشته باشم.

سلیمانی که در سریال در حال پخش «جناب عالی» ایفای نقش کرده، با حضور در برنامه جشن رمضان، درباره این سریال هم گفت: طی مدت زمان اخیر پیشنهادات کاری بسیاری به من شد که برخی از آن‌ها را قبول کردم و مابقی آن‌ها را نپذیرفتم.

به بهانه دوران سخت کودکی‌ حسین سلیمانی صحبت های او را می بینید

کودکی‌ حسین سلیمانیحسین سلیمانی بازیگر

در این مدت انتخاب پیشنهادات برایم کار دشواری بود اما «جناب عالی» پروژه‌ای بود که جسارت بالایی داشت که با مخالفت‌های بسیاری روبه‌رو بود و باعث شد حس خوبی به آن داشته باشم. خوشبختانه این سریال با وجود مخالفت‌ها اکنون پخش می‌شود و بازدیدکنندگان بسیاری دارد.

همکاری با افرادی مانند عادل تبریزی، امیرحسین رستمی، بیژن بنفشه‌خواه، خانم وقاری و دیگر دوستان بسیاری تجربه خوب و مفرحی بود. ما ۸۸ درصد رضایت بیننده داشتیم و بازخوردهای بسیاری مثبتی کسب کردیم.

اینستاگرام و پرسون

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس