دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

انتشار ویدیو لحظه مرگ یک بازیگر پس از ۵۷ سال

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
لحظه مرگ بازیگر اخبار گوناگون
در این ویدئو لحظه مرگ بازیگر معروف سینمای روسیه را مشاهده می کنید که هنگام پرش از خودرو جان خود را از دست داد

حدود ۶۰سال پیش یک بازیگر روس سر صحنه فیلمبرداری جان خود را از دست داد. این بازیگر جوان هنگام ضبط صحنه پرش خودرو دچار حادثه شد و فوت شد. حال بعد از گذشت ۵۷سال فیلم لحظه مرگ بازیگر منتشر شده است که در پرشین وی آن را می بینیم

ویدئو لحظه مرگ بازیگر

در نوامبر ۱۹۶۵ یک بازیگر جوان روس در سر صحنه فیلمبرداری هنگام پرش با خودرو دچار حادثه شد و جان باخت. حالا پس از بیش از نیم قرن تصاویری از این لحظه منتشر شده است.

استودیوی موس‌فیلم روسیه (یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین استودیو‌های فیلمسازی در روسیه) پس از ۵۷ سال فیلم حادثه مرگبار یوگنی اوربانسکی را منتشر کرد.

ویدئوی منتشر شده آخرین ثانیه‌های زندگی اوربانسکی را نشان می‌دهد. او در حین ساخت فیلم «کارگردان» بر اثر سانحه رانندگی کشته شد.

لحظه مرگ بازیگرلحظه مرگ بازیگر معروف

وسیله نقلیه حامل اوربانسکی و همکارش هنگام پریدن از روی تپه شنی واژگون شد. این بازیگر دچار جراحات جدی شد و در بیمارستان جان باخت.

برداشت اول به خوبی پیش رفت، اما کارگردان دوم که آن روز مشغول فیلمبرداری بود، پیشنهاد کرد یک برداشت دیگر بسازد، او می‌خواست ماشین بالاتر بپرد. در برداشت دوم، خودرو به طور غیرمنتظره‌ای واژگون شد.

ویدئویی از حادثه مرگبار یوگنی اوربانسکی

پس از این حادثه بازیگر ۳۳ ساله با جراحات شدید از جمله شکستگی جمجمه به بیمارستان منتقل شد و درگذشت.

این تراژدی در نوامبر ۱۹۶۵ اتفاق افتاد. مرگ یوگنی اوربانسکی شایعات بسیاری را به همراه داشت: از یک قتل برنامه ریزی شده تا سوءظن اینکه او مست بوده و کنترل وسیله نقلیه را از دست داده است.

لحظه مرگ بازیگرلحظه مرگ بازیگر سر صحنه

جعبه حاوی نگاتیو فیلم به طور اتفاقی در بازرسی داخلی از محل دفتر پیدا شد. کارن شاخنازاروف کارگردان گفته که قبلاً این فیلم را ندیده است.

وی گفت: مرگ ناگهانی و غم انگیز فردی به این بزرگی شوک بزرگی ایجاد کرد اما ما از تمام جزئیات آنچه در آن زمان رخ داد، اطلاعی نداشتیم.

چهار سال بعد، عوامل فیلم “کارگردان” تصمیم به فیلمبرداری مجدد گرفتند و نقش اوربانسکی توسط نیکولای گوبنکو بازی شد. همچنین فیلم مستندی به یاد این هنرمند فقید ساخته شد.

فرارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس