چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اولین لایو دنیز دختر علی دایی بعد از قبولی در دانشگاه آکسفورد

تاریخ نشر :جمعه 01 دسامبر 2023 اشتراک:
لایو دنیز دایی اخبار گوناگون
علی دایی, اسطوره فوتبال ایران است. علی دایی تا مقطع دکتری تحصیل کرده است و جالب است که او تحصیل کرده دانشگاه شریف است. او باهوش و تحصیل کرده و بسیار موفق است.

قطعا در میان چهره های ورزشی در کشورمان دایی چهره ای موفق و بین المللی است. او دو دختر باهوش دارد که یکی از ان ها درلندن زندگی می کند و از نظر هوش و استعداد با پدرش برابری می کند. دنیز که از همسر اول علی دایی است از دانش آموزان برتر و ممتاز در انگلستان بوده است و مدتی است که به دانشگاه اکستفورد راه پیدا کرده است. اولین لایو دنیز دایی بعد از قبولی در دانشگاه آکسفورد را در پرشین وی ببینید.

لایو دنیز دایی

دنیز دختر بزرگ علی دایی که در انگلیس زندگی می‌کند تصویری از خودش منتشر کرده و از روز اول دانشگاهش رونمایی کرد.

قبولی دختر علی دایی در دانشگاه آکسفور

دختر بزرگ علی دایی وارد دانشگاه آکسفورد انگلیس شد و نشان داد مثل پدرش راه علم و دانش را در پیش گرفته است.

قبولی دختر علی دایی در دانشگاه آکسفورقبولی دختر دایی در دانشگاه آکسفور
دختر بزرگ آقای گل ایراندختر بزرگ آقای گل ایران

ماجرای ازدواج اول علی دایی به سال ۸۱ برمی گردد؛ علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان پس از فوت پدرش در سال ۸۱ با یکی از آشنایان دورشان به نام مهسا ازدواج کرد که البته به اشتباه در بسیاری جاها نام او مریم عنوان شده است اما دنیز دخترش در اینستاگرام خود در پستی که مربوط به تولدش است خطاب به مادرش نوشته : مامان مهسا. حاصل ازدواج علی دایی با همسر سابقش تولد دختری بود که دنیز نام دارد. البته ازدواج علی دایی و همسر اولش به طلاق انجامید. علی دایی هنگامی که با همسر سابق خود ازدواج کرد و زر یک سقف رفت ۲۵ ساله بود. او و همسرش مریم پس از جدایی بر سر حضانت دنیز، دخترشان اختلاف داشتند و کارشان حتی به دادگاه کشید.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده