شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بهرام افشاری بازیگر راز بقا در خانه مادر بزرگ مرحومش

تاریخ نشر :دوشنبه 04 جولای 2022 اشتراک:
مادربزرگ بهرام افشاری اخبار گوناگون
در این تصویر مادربزرگ بهرام افشاری را در کنار او مشاهده می کنید که مرحوم شده است. بهرام افشاری این روزها در سریال راز بقا ایفای نقش می کند

بهرام افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که این روزها در سریال راز بقا ایفای نقش می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس مادربزرگ بهرام افشاری را برای شما قرار دهیم که او در اینستگرامش منتشر کرد

عکس مادربزرگ بهرام افشاری

بهرام افشاری عکسی از مادربزرگش را منتشر کرد و نوشت:

مادر بزرگ من …..

عشق من

عکس مادربزرگ بهرام افشاریعکس مادربزرگ بهرام افشاری بازیگر

درباره سریال راز بقا بیشتر بدانید

راز بقا» درباره جوانی به نام رحیم است که بدن عجیبی دارد. او به اصطلاح «خوش‌گوشت» است و زخم و جراحت‌هایش خیلی زود مداوا می‌شود تا حدی که گلوله‌ای که به قلبش می‌خورد هم او را نمی‌کشد! رحیم به‌خاطر دزدیدن واکسن فایزر از قاچاقچیان در دردسر بزرگی می‌افتد و به زندان می‌رود و در آنجا با مردی آشنا می‌شود که به ازدواج او با بیتا کمک می‌کند. این سریال ژانری کمدی دارد اما به دلیل نمایش میزان بالای خشونت و ناهنجاری نامناسب برای کودکان است.

بازیگر راز بقابازیگر راز بقا

سریال ژانر کمدی دارد و همین باعث می‌شود تا میزان تاثیرگذاری ناهنجاری و خشونت نمایش داده شده را بر روی فرزندتان دو چندان کند. شخصیت‌ها گاهی مکالمات و رفتاری طنزآمیز دارند که اشارات جنسی دارد و ممکن است فرزند شما متوجه آن‌ها نشود و اگر با خنده و واکنش شما مواجه شود، دچار سوال و ابهاماتی ‌شود.

شخصیت رحیم ممکن است برای فرزندتان جذاب باشد. او به‌خاطر رفتارهای طنزآمیزش، شخصیت محبوبی برای مخاطب است اما باید توجه کرد که تنها طنازی‌های این شخصیت توجه کودکان را جلب نمی‌کند بلکه جسارت و کارهای ناهنجار او هم زیر نظر فرزندتان است و ممکن است روی آن‌ها تاثیر بگذارد و الگو قرار گیرد.

مادربزرگ بهرام افشاریسریال راز بقا

داستان اثر

رحیم جوان شر و کله‌شقی است که دردسرهای زیادی برای خانواده‌اش به وجود می‌آورد. پدر رحیم هشت ماه پیش فوت کرده است و مادر و برادرش، حاتم برای حل‌وفصل کردن دردسرها و مشکلات او از حاجی الماسی، دوست پدر رحیم کمک می‌گیرند. حاجی الماسی معتمد محله است و اغذیه فروشی کوچکی دارد که کارگرش ایرج آن را می‌چرخاند. رحیم با ایرج رفاقت دارد و به‌خاطر تصادف او با ماشین کارمند بیتا، رحیم با بیتا آشنا می‌شود و از او خواستگاری می‌کند.

اینستاگرام و کدومو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس