حدیث میرامینی بازیگر شبهای مافیا به همراه مادر جوان و زیبایش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 12 مه 2022 اشتراک:
مادر حدیث میرامینیمادر حدیث میرامینی اخبار گوناگون
در این تصویر مادر حدیث میرامینی بازیگر جوان کشورمان را در کنار او مشاهده میکنید. حدیث میرامینی سال گذشته صاحب یک فرزند شد

حدیث میرامینی بازیگر جوان کشورمان است که سالهاست در این عرصه فعالیت می کند. او ازدواج کرده و یک پسر بانمک دارد. او به تازگی در شب های مافیا شرکت کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از مادر حدیث میرامینی را در کنار او برای شما قرار دهیم که سلفی گرفته است.

عکس مادر حدیث میرامینی

در یک رابطه مادر و دختری، وقتی مهربانی و حمایت باشه، جوانه‌ای به نام دوستی رشد میکنه که همه فصلش بهاره؛ مثل دوستی من و مامانم.​

​شما هم به صفحه زیر سر بزنین و در مسابقه‌ای که به مناسبت روز مادر برگزار میشه با نوشتن جمله‌ای درباره دوستی با مادرتون، شرکت کنین:

مادر حدیث میرامینیعکس مادر حدیث میرامینی

درباره فصل جدید شب های مافیا بیشتر بدانید

این روزها صدا و سیمای ایران در شبکه‌های ملی و نمایش خانگی، اقدام به طراحی مسابقات جدید به‌منظور سرگرمی افراد کرده‌اند. یکی از این سرگرمی‌ها، مسابقه شب های مافیا ۴ است. در این مقاله به معرفی کلی برنامه و مسابقه شبهای مافیا سری ۴ فصل ۳ برنامه ای پرطرفدار و جذاب می‌پردازیم.

مسابقه شب های مافیامسابقه شب های مافیا

مافیا مسابقه‌ای مفرح است که بین دو گروه تشکیل می‌شود. یک گروه مافیا و گروه دیگر شهروند هستند. بازیکنان با آزمون و خطا و سوال‌هایی از یک‌دیگر سعی در شناخت مافیا می‌کنند تا آن‌ها را از شهر بیرون کنند. ساخته سعید ابوطالب مسابقه شبهای مافیا ۴، نیز همین روال را دنبال می‌کند.

مسابقه شب های مافیا ۴، سه سری قبل خود را دارد که هر فصل شامل بازیگران متفاوت است. سریال شب های مافیا چهار از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود. فصل اول این برنامه پخش شد و حالا فصل دوم آن نیز شروع شده است.

مادر حدیث میرامینیشب های مافیا

روال کار مسابقه شب های مافیا ۴ این‌طور است که هر برنامه ۵ فصل دارد و در هر فصل ۱۲ نفر مهمان دعوت می‌کنند. مهمان‌ها به دو گروه مافیا و شهروند تقسیم می‌شوند. آن‌ها سعی می‌کنند تا مافیا را در هر قسمت برنامه پیدا کنند. فصل پنجم هر برنامه مربوط به مسابقه بین فینالیست‌ها است‌. روال برنامه شبهای مافیا فصل ۴ نیز به همین صورت خواهد بود.

اینستاگرام و پلازا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس