جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

شوکه شدن کاربران از مادر خیلی جوان هلیا امامی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 دسامبر 2022 اشتراک:
مادر هلیا امامی اخبار گوناگون
در این تصویر مادر هلیا امامی بازیگر جوان کشورمان را در کنار او مشاهده می کنید که در فضای مجازی منتشر شده است. جوان بودن مادر خانم بازیگر توجه کاربران را به خود جلب کرده و از این همه شباهت و زیبایی شوکه شده اند.

هلیا امامی بازیگر جوان و خوش چهره ایرانی است که در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از مادر هلیا امامی را برای شما قرار دهیم که بسیار جوان است و سوژه کابران شده است

عکس مادر هلیا امامی

تصویری از هلیا امامی در کنار مادرش

مادر هلیا امامیمادر هلیا امامی بازیگر

راز جوان ماندن بعد از چهل سالگی

۱.حفظ رطوبت پوست

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا مردان و زنان در فرانسه حتی در سنین بالا چنین چهره زیبایی دارند؟ همه چیز به مرطوب کننده و استفاده مداوم از آن باز می گردد. فرانسویها عادت کرده اند که همواره از مرطوب کننده بروند. پس یک راز جوان ماندن بعد از چهل سالگی، حفظ رطوبت پوست است.

محدود کردن دریافت سدیم

مطمئنا، سیب زمینی سرخ کرده با نمک فوق العاده جذاب است. اما پیامد مصرف این همه سدیم برای بدن چیست؟ استفاده بیش از حد از سدیم در رژیم غذایی با جذب رطوبت پوست باعث تخریب پوست و با حفظ آب بدن باعث پف زیر چشم می شود. سعی کنید هر روز حداکثر ۲۳۰۰ میلی گرم یا یک قاشق چای خوری سدیم مصرف کنید.

مادر هلیا امامیراز جوانی

از لباس های نو استفاده کنید

هیچ چیزی مانند دور انداختن لباس های قدیمی و ناخوشایند و جایگزینی آنها با لباس های جدید، ظاهر جوان را برای شما فراهم نمی آورد. این لباس ها باعث به وجود آوردن حس خوبی درون شما میشود. کار را با لباس های اصلی که هر روز می پوشید، نظیر شلوار جین، ژاکت و کفش، شروع کرده و سپس به سراغ دیگر پوشیدنی ها نظیر پیراهن بروید.

اغلب اوقات لبخند بزنید

اگر به دنبال بهانه ای برای خندیدن هستید، در اینجا به یکی از آنها اشاره می کنیم. خندیدن شما را از شر استرس خلاص می کند. و این موضوع باعث جلوگیری از پیری زودرس می شود. علاوه بر این، این بهانه خوبی برای زمان بندی و گذراندن وقت با دوستان است. پس با دوستانتان بگویید و بخندید!

راز جوان ماندنراز جوان ماندن

مرتب کردن مو

مرتب بودن موها تاثیر زیادی بر چهره شما دارد. اگر یک فرد کم مو هستید، سعی کنید که موهای خود را همیشه کوتاه نگه داشته و یا به کلی بزنید. اگر موهای زیادی دارد، به سراغ آرایشگری بروید که بر روی سر شما سبکی را پیاده کند که حفظ آن آسان باشد. و برای شما ظاهری جوان را به ارمغان آورد.

اینستاگرام و فارمافوری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس