امیرحسین آرمان به همراه پدر , برادر و مادر خیلی جوانش

تاریخ نشر :دوشنبه 14 نوامبر 2022 اشتراک:
مادر و پدر امیرحسین آرمان اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از مادر و پدر امیرحسین آرمان بازیگر جوان و خوشتیپ کشورمان را مشاهده می کنید که در سریال مانکن بازی کرد

امیرحسین آرمان بازیگر جوان ایرانی است که با بازی در سریال کیمیا دیده شد و کم کم در فیلم و سریال های دیگری بازی کرد. این بازیگر خوشتیپ با بازی در سریال مانکن از شهرت بیشتری برخوردار شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از مادر و پدر امیرحسین آرمان را برای شما قرار دهیم

مادر و پدر امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان در کنار خانواده اش

مادر و پدر امیرحسین آرمانعکس مادر و پدر امیرحسین آرمان

نحوه ورود امیرحسین آرمان به دنیای بازیگری

سال۱۳۸۱ بود که با شرکت در کلاس‌های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را یاد گرفتم و سال ۸۳ بود که به‌طور حرفه‌ای با معرفی محمدرضا شریفی نیا به حسن فتحی وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » به کارگردانی حسن فتحی اولین فیلمی بود که در آن بازی کردم.

مادر و پدر امیرحسین آرمانامیرحسین آرمان

آرمان درحالی از «ازدواج به سبک ایرانی» اولین کار سینمایی خود می‌ گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می‌ دهد سال ۸۵ «هدف اصلی » سال ۸۶ «صدسال به این سالها» سال ۸۷«امشب شب مهتابه» سال ۱۳۸۸ «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال ۱۳۸۹ در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال ۹۰ نیز در فیلم « دوباره باهم » نقش‌آفرینی کرده است.

امیرحسین آرمان در سال ۹۴ ابتدا با حضور در سریال کیمیا در نقش شهریار توانست به خوبی شناخته شود و بعد از آن نیز با حضور در سریال پریا در نقش کیوان توانست این موفقیت را تکرار کند.

مادر و برادر آقای بازیگر مادر و برادر آقای بازیگر

اظهارنظر امیرحسین آرمان درباره ازدواج

نظرم ازدواج یک نقطه عطف در زندگی هر آدم است. البته نگاه مردم نسبت به ازدواج متفاوت است؛ بعضی ها ازدواج را مثل بقیه کارهایی که در زندگی شان باید انجام بدهند، مانند درس خواندن، دانشگاه رفتن، سر کار رفتن، سربازی رفتن و … می بینند و برایش سن و سال تعیین می کنند و مثلا می گویند الان وقتش است اما بعضی ها هم اعتقاد دارند ازدواج باید برایشان پیش بیاید و سن و سال و زمان خیلی برای شان مطرح نیست.

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس