شهرزاد کمال زاده برای گذراندن یک ماه عسل لاکچری به دبی رفت

تاریخ نشر :چهارشنبه 23 نوامبر 2022 اشتراک:
شهرزاد کمال زاده اخبار گوناگون
ازدواج یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی افراد است و زیباترین لحظات زندگی در کنار کسی که دوستش داریم رقم می خورد. ماه عسل یک سفر دو نفره برای اغاز یک سفر همیشگی تا اخر عمر است.

شهرزاد کمال زاده بازیگر و مدل ایرانی که تاکنون رفتار حاشیه سازی نداشته است مدتی پیش ازدواج کرد. او که به نظر می رسد مایل نیست از همسرش رونمایی کند, تنها خبر ادواجش را به سبک خودش رسانه ای کرد. ماه عسل لاکچری شهرزاد کمال زاده را در پرشین وی ببینید.

ماه عسل لاکچری

ویدیویی از غواصی شهرزاد کمال زاده در دبی را می بینید. فروردین امسال شهرزاد کمال زاده با السا فیروزآذر در یک لایو اینستاگرامی گفت و گو کرد و با نشان دادن حلقه ازدواجش خبر ازدواجش را در این لایو علنی کرد. او و همسرش برای ماه عسل به دبی رفتند.

شهرزاد کمال زاده  ۷ فروردین ۱۳۶۴ در شهر تهران متولد شد. شهرزاد کمال زاده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می‌باشد.  او سال ۱۳۹۱ با پخش سریال راه طولانی در نقش بهاره، شهرت و محبوبیت خاصی بدست آورد.

شهرزاد کمال زادهشهرزاد کمال زاده

سفر ماه عسل یکی از خاطره انگیزترین سفرهایی است که هر فردی می تواند در زندگی خود تجربه کند. این سفر بسیار جذاب و پرخاطره خواهد بود چون اولین سفر زوجین برای شروع زندگی محسوب می شود.

سفر ماه عسلسفر ماه عسل بازیگر معروف

اولین سفر با همسفر زندگی در تمام دنیا به اسم ماه عسل شناخته می شود و جایگاه ویژه ای در زندگی افراد دارد. این سفر یک تجربه شیرین و دل انگیز است که تا آخر عمر آن را فراموش نخواهید کرد. اینکه قصد سفر به چه مقصدی را داشته باشید به عوامل متعددی بستگی دارد. بودجه اقتصادی، آب و هوا، سلیقه شخصی و غیره همگی از عواملی هستند که می توانند در تعیین مقصد سفر نقش مهمی داشته باشند.

برخی یک سفر کلاسیک و پیاده‌روی در مسیر ساحل را ترجیح می‌دهند، و برخی ول‌خرجی را دوست دارند.

بهترین مکان برای آموزش غواصی کجاست؟

شهر کنز (Cairns) استرالیا یکی از بهترین مکان های دنیا برای یادگیری غواصی است. چرا؟ چون نزدیک ترین بندر به دیواره بزرگ مرجانی ست و به غیر از داشتن سایت های خارق العاده برای غواصی، باتجربه ترین اپراتورهای حرفه ای را دارد. بیش از ۱۵۰ هزار نفر در این شهر غواصی یاد می گیرند و گواهی نامه های معتبر بین المللی کسب می کنند.

ماه عسل لاکچریماه عسل لاکچری

در ایران مکان های بسیاری برای غواصی وجود دارد. می توانید به شهرهای جنوبی ایران سفر کنید و به غواصی بروید. در جزایری مانند کیش، قشم و هنگام می توانید پس از گذراندن دوره آموزش یک ساعته به همراه یک مربی به غواصی بروید. همچنین در بندرعباس و دیگر شهرهای جنوب هم امکان غواصی و تفریح وجود دارد.

آموزش غواصی چقدر طول می کشد؟

آموزش ها با توضیحات نظری شروع می شود، با غوص های استخری یا آب های کم عمق ادامه پیدا می کند و در آخر با غوص هایی در آب های آزاد به پایان می رسد. دوره های غواصی در آب های آزاد ۴ تا ۵ روز طول می کشد و ۲ روز هم کلاس تئوری دارد. اگر دوست داشته باشید می توانید تئوری را به صورت آنلاین زودتر از زمان مقرر تمام کنید. در حین یادگیری غواصی اول از همه با تجهیزات غواصی آشنا می شود این که تجهزیات را در کجا قرار دهید و چگونه از آن ها استفاده کنید. جلساتی که در استخر انجام می شود بخشی از یادگیری غواصی هستند و به شما کمک می کند تا به راحتی در زیر آب تنفس کنید.

اقتصادآنلاین ـ الی گشت

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس