واکنش فرزاد جمشیدی مجری جنجالی به ممنوع‌ التصویر بودنش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 14 آوریل 2022 اشتراک:
ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدی اخبار گوناگون
در این ویدئو ماجرای ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدی مجری معروف صداوسیما را از زبان خودش می بینید که در این باره صحبت کرده است

فرزاد جمشیدی مجری سابق صداوسیما ایران است که چندین سال پیش ویژه برنامه سحرگاهی شبکه یک را برعهده داشت ولی به دلیل حواشی کنار گذاشته شد و چندین سال ممنوع التصویر شد. امسال قرار بود اجرای یک برنامه را برعهده داشته باشد که به یکباره کنار گذاشته شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدی صحبت کنیم

ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی در گفتگو با مجید بهره مند از ماجرای ممنوع التصویر بودنش صحبت کرد.

ویدئویی از صحبت های فرزاد جمشیدی

این مجری جنجالی صداوسیما که طی سال های گذشته حاشیه‌ساز بوده است قبل از رمضان امسال مجدد از ویژه برنامه‌های سحرگاهی کنار گذاشته شد.

فرزاد جمشیدی مجری تلویزیون که چند سالی است در این رسانه حضور ندارد قرار بود امسال با یک ویژه برنامه سحرگاهی به شبکه پنج بازگردد که تهیه‌کننده اعلام کرد مجری بنا به دلایل شخصی تغییر کرده است.

جمشیدی اما در صفحه اینستاگرام خود درباره غیبتش از آنتن تلویزیون نوشت:

ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدیماجرای ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدی

«بسم الله النور

مردم مملکت ماه خدا، سلام.

امسال از دو شبکه تلویزیونی برای اجرای برنامه سحرگاهی ماه رمضان، دعوت شده بودم اما…

اما ناگهان سفره حرف حساب را برچیدند و دوباره بین من و شما در قاب تماشای سیما، جدایی انداختند!

از کسی گلایه ندارم و همه چیز را به خدای بزرگ و قادر و حکیم واگذار می‌کنم»

صحبت های تهیه کننده برنامه سحرگاهی درباره فرزاد جمشیدی

توحید عرب تهیه‌کننده و کارگردان برنامه سحرگاهی شبکه پنج از تغییر مجری این برنامه خبر داد و بیان کرد: برنامه سحرگاهی شبکه پنج چند سالی است روی آنتن می‌رود و ما سعی کردیم در این چند سال متنوع باشد امسال هم سعی کردیم در فضای جدیدی برنامه را تولید کنیم و اتفاقی را رقم بزنیم.

ممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدیممنوع‌ التصویری فرزاد جمشیدی مجری

وی با اشاره به لوکیشن این برنامه تصریح کرد: این برنامه سحر‌ها از گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا (س) روی آنتن می‌رود. لوکیشن ما در قطعه ۲۶ از گلزار شهداست جایی که مدافعان حرم، شهدای گمنام و شهدای جنگ و انقلاب هستند.

عرب همچنین با اشاره به تغییر مجری بیان کرد: اجرای این برنامه را قرار بود فرزاد جمشیدی بر عهده داشته باشد، اما به دلایل شخصی که پیش آمد او از اجرا معذور بود. مشتاق هم بود، ولی عذرخواهی کرد و ما در نهایت با مجید یراق‌بافان به توافق رسیدیم.

برترین ها و خبرآنلاین و راهبرد معاصر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس