تیپ متفاوت یک زن با میکاپ زیاد در مراسم ختم امین تارخ سوژه شد

تاریخ نشر :یکشنبه 02 اکتبر 2022 اشتراک:
مراسم یادبود امین تارخ اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از مراسم یادبود امین تارخ را مشاهده می کنید که تیپ عجیب یک زن سوژه عکاسان شده بود

امین تارخ بازیگر پیشکسوت و دوست داشتنی سینمای ایران چند روز پیش دار فانی را وداع گفت. روز ۴شنبه پیکر این مرحوم در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد. امروز در پرشین وی می خواهیم تیپ یک زن در مراسم یادبود امین تارخ را برای شما قرار دهیم

تیپ یک زن در مراسم یادبود امین تارخ

عکسی از یک زن با تیپ عجیب در مراسم مرحوم تارخ

مراسم یادبود امین تارختیپ یک زن در مراسم یادبود امین تارخ

جزئیاتی از مراسم خاکسپاری امین تارخ

جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان به امین تارخ برای خاکسپاری این هنرمند،  ۴ مهر ماه در قطعه هنرمندان جمع شدند و در حالی که از درگذشت این بازیگر اظهار تاسف می‌کردند شبنم مقدمی (بازیگر و از شاگردان امین تارخ) در سخنانی خطاب به بازیگر «مادر»، «پرنده کوچک خوشبختی» گفت: خوش به حال شما ! به خدا می‌سپارم شما را اما وداع نمی‌کنیم.‌ حالا که به خدا نزدیکتر هستید برای ما دعا کنید که خیلی به آن نیاز داریم.‌

مراسم یادبود امین تارخمراسم امین تارخ

سپس فاطمه معتمدآریا (بازیگر) در حالی که به شدت متأثر بود و اشک می‌ریخت در سخنانی گفت: درود بر همگانی که امروز عزادار هستند. حال ما به روزگاران، خراب است نه فقط به خاطر از دست دادن امین. من برای اولین بار از روی نوشته می‌خوانم و می‌گویم که این روزها حال همه بد است و حال ما بدتر از همه. اینجا آمدیم کسی را بدرقه کنیم که انسانی خردمند و اندیشمند و دوستدار جوانان بود. امین پدر فرزندانی بود که این روزها پرپر می‌شوند.

تشییع پیکر امین تارختشییع پیکر امین تارخ

در ادامه رضا کیانیان با هق‌هق زیاد به جایگاه آمد تا صحبت کند ولی نتوانست حرفی بزند و با گریه بر سر تابوت امین تارخ رفت‌ و با صدا کردن او فریاد می‌زد که چه بگویم؟

او در حالی که شرایط روحی خوبی نداشت‌ به جایگاه برگشت و با لحنی اعتراضی دوباره گفت که چه بگویم درباره امین؟ او آدم خوبی بود معلوم است که خوب بود. ولی بعد نتوانست ادامه دهد و او را به گوشه ای بردند تا حالش بهتر شود.

اینستاگرام و عصر ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس