چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

واریز مرحله دوم سود سهام عدالت از امروز پنجشنبه ۲۵ اسفند

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 مارس 2023 اشتراک:
واریز مرحله دوم سود سهام عدالت اخبار گوناگون
در این مطلب جزئیات واریز مرحله دوم سود سهام عدالت را مشاهده می کنید که از امروز قرار است انجام شود. افرادی که این سهام را دارند می توانند از امروز سود خود را دریافت کنند

سهام عدالت از چندین سال پیش برای قشری از جامعه فعال شد و این افراد هرساله سود آن را دریافت می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم جزئیات واریز مرحله دوم سود سهام عدالت را برای شما قرار دهیم که از امروز اجرا می شود

مرحله دوم سود سهام عدالت

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز واریز دومین مرحله واریز سود سهام عدالت از امروز (پنجشنبه) خبر داد و گفت: در این مرحله افرادی سهام آنها یک میلیون تومانی است یک میلیون و ۳۵۶ هزار تومان و برای افرادی که سهام ۵۳۲ هزار تومانی داشتند ۷۲۱ هزار تومان سود واریز خواهد شد.

واریز مرحله دوم سود سهام عدالتسهام عدالت

جزئیات مرحله دوم سود سهام عدالت

مجید عشقی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار داشت: دومین مرحله واریز سود سهام عدالت از امروز (پنجشنبه) از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب ۴۳ میلیون و ۸۶۴ هزار نفر سهامداران مستقیم و غیرمستقیم سهام عدالت، واریز می‌شود.

وی افزود: سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود ۴۵۲، ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومان دارایی دارند، به ترتیب ۶۱۳، ۶۶۷ و ۷۲۱ هزار تومان سود دریافت می‌کنند.

واریز مرحله دوم سود سهام عدالت سود سهام عدالت

رئیس سازمان بورس ادامه داد: همچنین افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار دارند، مبلغ یک میلیون و ۳۵۶ هزار تومان سود به ایشان تعلق خواهد گرفت.

مرحله نخست سود سهام عدالت روز سی ام آذرماه امسال به حساب سهامداران واریز شده بود.

انتخاب

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس