چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

عاشقانه مادر پسری مریم وطن پور و پسر جوانش در روز مادر

تاریخ نشر :جمعه 13 ژانویه 2023 اشتراک:
مریم وطن پور در روز مادر اخبار گوناگون
مجریان زن موفق زیادی به صدا و سیما راه پیدا کرده اند و تسلط آنها در بیان همواره مورد تحسین قرار گرفته است. برخی از مجریان زن را همواره به عنوان مجریان کودک می شناسیم و بچه ها با آنها ارتباط بسیار خوبی برقرار می کنند.

خاله قاصدک تلویزیون همواره با استایل های شاد برای بچه ها برنامه اجرا کرده است. او از مجریان خوب و بدون حاشیه کودک بوده است. مادرش مربی مهد بوده و سه خواهر داشته که یکی از خواهرانش، فرشته وطن پور طراح صحنه است. بعضی از افراد مریم وطن پور و پریناز ایزدیار را شبیه هم می دانند و این موضوع مدتی سوژه شبکه های اجتماعی بوده است. مریم وطن پور در روز مادر را در پرشین وی ببینید.

مریم وطن پور در روز مادر

عاشقانه مادر پسری مریم وطن پور و پسر جوانش در روز مادر

عاشقانه مادر پسری مریم وطن پور و پسر جوانش در روز مادرعاشقانه مادر پسری مریم وطن پور و پسر جوانش در روز مادر

مجری تلویزیون و پسرش

مانی پسر مریم وطن پور متولد بهمن ۸۵ است و او علاقه عجیبی به پسرش دارد.

او در صفحه شخصی اش درباره ارتباطش با پسرش نوشت :

خوش‌حالم که فاصله سنی من و مانی، آن‌قدر نیست که او احساس کند من مامان بزرگی هستم. هنوز او، من را بیشتر یک هم‌بازی و دوست می‌داند تا یک مادر جدی. خوشحالم که پدر و مادرم به من اجازه دادند اشتباه کنم، اشتباهاتی مثل شکستن لیوان یا ریختن آب روی فرش یا خط‌خطی کردن دیوار و…، اشتباهاتی که به من اجازه داد در زندگی‌ام ریسک کنم و اعتمادبه‌نفسم را بالا ببرم.

حالا من هم به مانی این فرصت‌ها را می‌دهم. با این حال مانی کمی هم حساس است و وقتی می‌بیند بچه‌ها من را خاله صدا می‌کنند و من آنها را می‌بوسم، سعی می‌کند به من نزدیک شود. دوست دارد به او بیشتر توجه کنم. یک بار به من گفت: «مامان، می‌دانم تو خاله همه بچه‌ها هستی و خوشحالم که بچه‌ها این‌قدر دوستت دارند، اما بیشتر از این خوشحالم که تو فقط مامان من هستی، نه مامان بقیه!»

مریم وطن پور و پسرشمریم وطن پور و پسرش

اینستاگرام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس