چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

تفاوت چهره متین ستوده قبل و بعد آرایش برای رفتن به یک مهمانی

تاریخ نشر :چهارشنبه 26 اکتبر 2022 اشتراک:
متین ستوده قبل و بعد آرایش اخبار گوناگون
در این مطلب تصویری از تفاوت چهره متین ستوده قبل و بعد آرایش را مشاهده می کنید که خیلی تغییر کرده است

متین ستوده بازیگر جوان و خوش قد و بالای سینمای ایران است که در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرده است. او سال گذشته ازدواج کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی برای شما قرار دهیم که در آن چهره متین ستوده قبل و بعد آرایش را مشاهده می کنید

چهره متین ستوده قبل و بعد آرایش

تصویری از متین ستوده با چهره بدون آرایش

متین ستوده قبل و بعد آرایشچهره متین ستوده قبل و بعد آرایش

چطور با یک آرایش ساده در مهمانی شب، بدرخشید

در مهمانی شب بدرخشید و استفاده از هایلایتر را فراموش نکنید. البته استفاده از هایلایتر نیز باید به میزان کافی باشد تا هارمونی میکاپ شب از بین نرود. بنابراین یک قلمو یا براش نازک بردارید و روی تیغه گونه را کمی با هایلایتر درخشان کنید.

همچنین شما می‌توانید از هایلایتر روی نوک و تیغه بینی نیز استفاده می‌شود. بنابراین پس از کانتورینگ بینی، می‌توانید فرم بینی را با هایلایتر جذاب‌تر کنید. هایلاتر جلوه آرایش را جذاب‌تر می‌کند، با این حال توصیه می‌کنیم در استفاده از آن افراط نکنید.

متین ستوده قبل و بعد آرایشآرایش

ترفند آرایش مخصوص مهمانی شب

ترفند آرایش مخصوص مهمانی شب باید به گونه‌ای باشد که میزان ماندگاری میکاپ را بیشتر شود. در صورتی که میزان تعریق صورتتان زیاد است، توصیه می‌کنیم حتما از اسپری فیکس آرایش استفاده کنید. اسپری فیکس باعث می‌شود که حتی زمان تعریق هم میکاپ صورتتان ثابت باقی بماند.

معمولا میکاپ شب از میکاپ روز تیره‌تر و به اصطلاح غلیظ‌تر و سنگین‌تر است. در میکاپ مهمانی شب، از استفاده از سایه اسموکی و رژلب تیره نترسید. با این حال توصیه می‌کنیم آرایشتان هارمونی داشته باشد. برای مثال، اگر آرایش چشمتان زیاد است، رنگ ملایم‌تری برای آرایش لب انتخاب کنید. و بالعکس، اگر رژلب قرمز تیره، قهوه‌ای یا رژلب تیره انتخاب کردید، بهتر است آرایش چشمتان ملایم‌تر باشد.

مهمانی دوستانهمهمانی دوستانه

اگر می‌خواهید ماندگاری میکاپ صورت برای مهمانی شبانه بیشتر شود، حتما پیش از استفاده از کرم پودر، از پرایمر استفاده کنید. همچنین استفاده از کرم پودر با پوشانندگی بالا در این مراسم‌ها، مانعی ندارد. استفاده از رژلب تیره و سایه نیز به آرایشتان ظاهری جذاب می‌بخشد. همچنین توصیه می‌کنیم پس از میکاپ، از اسپری فیکس استفاده کنید.

اینستاگرام و موتن رو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس