دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

مایا صباغ مهمان جنجالی بدون حجاب در رستوران های تهران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 24 ژانویه 2023 اشتراک:
مایا صباغ در تهران اخبار گوناگون
در این ویدئو مشاهده می کنید که بلاگر معروف لبنانی مایا صباغ در تهران به یکی از رستوران های معروف رفته و استوری گرفته است. در این ویدئو او بدون حجاب دیده می شود که با واکنش تند کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد

طی روزهای گذشته خبر برگزاری کنگره زنان تاثیرگذار در تهران سروصدای زیادی به پا کرد. در این مراسم که با حضور ۳۰۰ زن از کشورهای مختلف برگزار شد چهره های شناخته شده خیلی کمی حضور داشتند و بیشتر افراد را کسی نمی شناخت. یکی از چهره های معروفی که حضورش جنجالی شد مایا صباغ بلاگر معروف لبنانی بود که ویدئوهای زیادی از این مراسم منتشر کرد. نکته پربحث ویدوئوهای او حجاب نامناسبش بود که با واکنش های زیادی روبرو شد. در ادامه در پرشین وی حجاب مایا صباغ در تهران را مشاهده می کنید

حجاب جنجالی مایا صباغ در تهران

اولین «کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار» چند روز قبل با استقبال رسمی معاون امور زنان رئیس‌جمهور از همسران رؤسای دولت‌های کشورهای مختلف در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

در میان مهمانانی که در این کنگره حضور دارند ، مایا صباغ با انتشار یک ویدئو خبرساز شده است. در ویدئو او بدون حجاب در یک رستوران در تهران دیده می‌شود که موسیقی زنده هم در حال اجراست.

مایا صباغ در تهرانهمسر بلاگر معروف

مایا صباغ لبنانی از چهره های فضای مجازی بوده که در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد. او ۲۵ سال سن دارد و اهل لبنان است و در عرصه بازیگری چند نفش کوتاه در فیلم های عربی بازی کرده است.

او مدتی علیه اسرائیل پست هایی را به اشتراک می‌گذاشت و به حمایت از فلسطین می‌پرداخت که حتی توسط برخی از چهره های اسرائیلی تهدید شد و کمپین هایی را برای ریپورت او در اسرائیل راه اندازی کردند.

مایا صباغ در تهرانحجاب مایا صباغ در تهران

نام او زمانی در شبکه های اجتماعی برای کاربران ایران مورد توجه قرار گرفت که در ویدیویی بعد از شکست تیم ملی ایران مقابل انگلیس در جام جهانی او از فوتبالیست های ایرانی و تیم ملی ایران حمایت کرد. او برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت کرد و گفت امیدوارم ایران بتواند در بازی های دیگر شکست سنگین مقابل با انگلیس را جبران کنند.

ویدئویی از حضور بی حجاب خانم بلاگر در ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس