غم و اندوه فراوان مریم امیرجلالی بر مزار برادرش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 24 نوامبر 2022 اشتراک:
مزار برادر مریم امیرجلالی اخبار گوناگون
در این تصویر مزار برادر مریم امیرجلالی بازیگر معروف را مشاهده می کنید که خانم بازیگر عکسی از آن را منتشر کرده است

مریم امیرجلالی بازیگر معروف و قدیمی کشورمان است که چندی پیش مدتی را در کانادا سپری کرد و اقامت این کشور را نیز دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از مزار برادر مریم امیرجلالی را برای شما قرار دهیم که او منتشر کرد

مزار برادر مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی با انتشار عکس زیر نوشت:

برادرم سالگردرفتنت‌برای من دردی بود‌فراموش نشدنی منوببخش بخاطردیرکردحال خوبی نداشتم توراهنوردرکنارخاطرات بچگیمونفراموش نگردم خوشابحالت که راحت اسمانی شدی واین روزهای درد وغموندیدی روحت شاد ویادت همیشه گرامی

مزار برادر مریم امیرجلالیمزار برادر مریم امیرجلالی بازیگر

این ۱۰ نکته می‌تواند شما را در سوگ از دست دادن عزیزتان کمک کند

در اینجا ۱۰ نکته ذکر شده که به شما در کنار آمدن با مرگ عزیزان کمک می‌کند:

۱- شما عزا دارید، ساده بگیرید.

این اولین نکته برای کنار آمدن با مرگ عزیزان است. وقتی عزیزی را از دست دادید که هیچکس نمی‌تواند جای او را بگیرد، واقعاً زمان نمایش دادن و گرفتن مراسم تجملاتی نیست. اگر امکان دارد، مراسم را ساده برگزار کنید و اگر دوست ندارید هم، درگیر کارهای مربوط به مراسم نشوید (لااقل برای یک مدت).

۲- هر چقدر دوست دارید، گریه کنید.

بعضی‌ها در مرگ عزیزشان، کافیست تا به فرد از دست رفته فکر کنند و اشکشان سرازیر شود و این رویه برایشان تا سال‌ها ادامه دارد. ما حیواناتی اجتماعی هستیم که روابط محکمی را با عزیزانمان ایجاد می‌کنیم. وقتی هنگام مرگ عزیزی فرا می‌رسد، احساساتمان بسیار خدشه‌دار می‌شود. حتی اگر هزاران بار نیز از ته دل گریه کنید، بدانید که راه‌های زیادی برای احساس و بیان دلتنگی‌تان وجود دارد.

مزار برادر مریم امیرجلالیغم از دست دادن

۳- سیستم حمایتگر درستی را برای همدردی در سوگ خود انتخاب کنید.

گروه‌های حمایتگر را می‌توانید از طریق گروه‌ها و اجتماعات متفاوت پیدا کنید. می‌توانید به‌طور خصوصی از یک روان‌درمانگر هم کمک بگیرید. یک یا چند دوست صمیمی در این دوران به شما کمک بسیاری می‌کند. بستگان و فامیل نیز در تسلی خاطر نقش بسیار بااهمیتی دارند. شاید به همین دلیل است که در مراسم عزاداری، همه دوستان و آشنایان را فرا می‌خوانیم.

۴- از خاطره‌ها و یادآوری کننده‌های پنهان آگاه باشید.

من یک ماه بعد از فوت همسرم به حیاطمان رفتم و متوجه بشکه خالی کوچکی شدم که وارونه افتاده بود. هنگامیکه آن را برگرداندم، صدها موجود جیرجیرک شکل کوچک از آن زیر پریدند و همه جا پخش شدند. این جیرجیرک‌ها مانند همان خاطره‌هایی است که مخفی شده‌اند و ممکن است به‌طور غیرمنتظره با آنها روبرو شوید. پس برای این مواجهه‌ها آماده باشید.

مرگ عزیزانمرگ عزیزان

۵- انتظار بیشتر شدن کارها و مسئولیت‌ها را داشته باشید.

من مجبور شدم که سنگ توالت را عوض کنم و این پروسه‌ی پیدا کردن یک لوله‌کش مناسب و تمیز کردن کل کف خانه و … دردسر بسیاری داشت.

اینستاگرام و دکتر سنایی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس