شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

معذرت خواهی احسان علیخانی مجری از ژاله صامتی در روز تولدش

تاریخ نشر :دوشنبه 04 آوریل 2022 اشتراک:
معذرت خواهی احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این مطلب متن معذرت خواهی احسان علیخانی مجری عصر جدید را از ژاله صامتی داور این برنامه در روز تولدش می بینید

ژاله صامتی بازیگر دوست داشتنی ایرانی است که با حضور در عصر جدید به عنوان داور دچار حاشیه شد. صحبت های او درباره یک پسر چوپان با واکنش های شدیدی روبرو شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم متن معذرت خواهی احسان علیخانی از ژاله صامتی را برای شما قرار دهیم

معذرت خواهی احسان علیخانی از صامتی

احسان علیخانی، مجری برنامه عصر جدید به مناسبت سالروز تولد ژاله صامتی (داور عصر جدید) با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی خود از این بازیگر، سینما و تلویزیون عذرخواهی کرد.
احسان علیخانی با انتشار متنی به مناسبت تولد ژاله صامتی نوشت:

ژاله خانم مهربان ، با معرفت و دلسوز ، تولدت مبارک:

معذرت خواهی احسان علیخانی متن معذرت خواهی احسان علیخانی

من از شما معذرت میخوام که تعدادی دلسوزی مادرانه شما برای بچه ها رو به اشتباه بی رحمی شما برداشت کردن … ما که یادمون نمیره نگرانیت برای بچه ها از عصر جدید هم برات مهم تر بود ، ممنون که مثل همیشه ، مادرانه صبوری کردی و مثل همیشه لبخند میزنی به همه.

تولدتون مبارک

این که یه آدمی انقدر خودش باشه ، بزرگ ترین هدیه به اطرافیانشه ، امیدوارم کار کردن با شما رو بقیه هم تجربه کنن و عین من شما رو تحسین کنن.

احسان علیخانی با ژاله صامتی در این برنامه کل کل زیاد دارد که در یکی از صحنه‌های عصر جدید این کل کل به اوج خود رسید و حسابی خبرساز شد.

احسان علیخانی بعد از ماه عسل به سراغ برنامه (عصر جدید) رفته که این روزها با تغییر داوران حسابی جنجالی شده است.

معذرت خواهی احسان علیخانی معذرت خواهی احسان علیخانی از ژاله صامتی

برخی واکنش های تند نسبت به صحبت های ژاله صامتی

در پیِ صحبت‌های ژاله صامتی درباره‌ی شرکت کننده جوان در عصر جدید، حاشیه های زیادی به وجود آمد.

برخی از واکنش‌های کاربران فضای مجازی:

* میلاد، فعال توئیتری در حساب کاربری خود نوشت: یه پسر چوپان اومده عصر جدید آواز فولک میخونه. ژاله صامتی با تحکم بهش میگه اومدی تهران باید لهجه ت رو حذف کنی! ما اصلا نژاد ستیزی نداریم!

عصر جدیدعصر جدید

* کاربری به نام مریم از صامتی دفاع کرد و گفت: کاش من یه بار ژاله صامتی رو از نزدیک ببینم و محکم بغلش کنم، مثل سیب بهشتی میمونه. حرفش منطقی بود.

* ترانه هم در نقد اظهارات ژاله صامتی عنوان کرد: عصر جدید یک پسر چوپان خواننده آورده؛ یک استعداد بکر، ژاله صامتی رای منفی می دهد چون از آینده پسرک در دنیای پرزرق و برق هنر بیم دارد و علیخانی پیشنهاد می کند پسرک در عروسی های محلی بخواند. برنامه استعدادیابی نیست یک شوی استعدادکشی است.

برترین ها و هنر امروز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس