جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

آیا خبر مهاجرت شیلا خداداد واقعیت دارد؟

تاریخ نشر :یکشنبه 18 سپتامبر 2022 اشتراک:
مهاجرت شیلا خداداد اخبار گوناگون
در این مطلب ماجرای مهاجرت شیلا خداداد و خانواده اش را می بینید که طی روزهای گذشته در فضای مجازی منتشر شده است

شیلا خداداد بازیگر خوش چهره و معروف ایرانی است که مدتی است کم کار شده و در فیلم و سریالی بازی نکرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره مهاجرت شیلا خداداد با شما صحبت کنیم که طی روزهای گذشته مطرح شد

جزئیات مهاجرت شیلا خداداد

در ساعات گذشته چهره‌های بسیاری به مرگ مهسا امینی واکنش نشان دادند و این اتفاق مهمترین موضوع فضای مجازی بود.

بسیاری از کاربران هم برخوردهای نیروی انتظامی و توهین‌ها و ناامنی را دلیل مهاجرت از کشور عنوان کردند. اما بد نیست بدانید با این خبر مشخص شد که شیلا خداداد بازیگر شناخته شده سینما هم از ایران رفته است.

مهاجرت شیلا خدادادماجرای مهاجرت شیلا خداداد

دکتر فرزین سرکارات همسر شیلا خداداد در توییتی نوشت با مرگ مهسا امینی مهاجرت او معنای دیگری پیدا کرده است.

موج جدید مهاجرت از ایران در راه است

اخیرا افزایش مهاجرت از ایران بحث برانگیز شده است. از پرشکان تا استارتاپی‌ها گرفته تا معدن کاران و رفوکاران فرش. اما کدام گروه تمایل بیشتری برای مهاجرت از ایران دارند؟

رتبه مهاجرفرستی ایران در سال ۲۰۲۰ و از میان ۲۳۲ کشور ۵۳ بود. حالا برخی از کارشناسان می‌گویند با این شرایط اقتصادی و اجتماعی احتمالا موج جدیدی از مهاجرت را پیش رو داشته باشیم.

پرستاران جدا از شرایط کاری خود در ایران گلایه دارند، پزشکان جدا. نقطه اشتراک مهاجران اما نارضایتی از وضعیت اقتصادی و اجتماعی است. پیش از این علی تاجرنیا، مشاور وقت رئیس نظام پزشکی درباره مهاجرت پزشکان گفت: در ۱۰ ماه منتهی به دی ۱۳۹۹ بیش از سه هزار پزشک از ایران مهاجرت کردند.

مهاجرت شیلا خدادادمهاجرت

اما حالا آنطور که مقامات مرتبط با حوزه بهداشت و پزشکی می‌گویند درخواست گواهی گوداستندینگ پزشکان برای مهاجرت افزایش یافته است. موید علویان، رئیس هیأت مدیره نظام پزشکی تهران به تجارت‌نیوز گفت:«اگر وضعیت اینگونه ادامه یابد، باید در پنج سال آینده از کشورهای دیگر پزشک به ایران آورد. با شرایط فعلی احتمالا مردم از برخی خدمات پزشکی در کشور محروم می‌شود.»

اخیرا نیز محمد رئیس زاده، رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور گفت که شاید مجبور شویم از هند، پاکستان و فیلیپین پزشک به کشور وارد کنیم.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران گفت: «در سال ۱۴۰۰، بیش از چهار هزار پزشک ایرانی درخواست دریافت عدم سوء پیشینه کرده‌اند که مدرک لازم برای مهاجرت است.»

باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس