شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جنجال بر سر بستن موهای کیت میدلتون زیباترین بانوی سلطنتی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 20 جولای 2023 اشتراک:
موهای کیت میدلتون اخبار گوناگون
در میان خانواده های سلطنتی در دنیا خاندان انگلیس بیش از همه در میان رسانه ها مورد توجه قرار می گیرند. از دایانا فقید تا عروسش کیت میدلتون همگی هر موقع در برابر دوربین قرار می یگرند خبر اول رسانه های دنیا قرار می گیرند.

کاترین الیزابت میدلتون در نهم ژانویه ۱۹۸۲ در خانواده‌ای از طبقه متوسط در برکشایر انگلستان متولد شد. او در دانشگاه با شاهزاده ویلیام اشنا شد و بعد از چند سال ازدواج کردند و حاصل این ازدواج سه فرزند است که همگی در صف سلطنت هستند. کیت را به عنوان ملکه مد جهان می شناسند. موهای کیت میدلتون را در پرشین وی ببینید.

موهای کیت میدلتون

کمتر کسی در جهان وجود دارد که کیت میدلتون را نشناسد. کیت میدلتون که این روزها یک قدم به ملکه انگلیس شدن نزدیک‌تر شده همواره مورد توجه رسانه‌ها بوده و هست. او همیشه توجه بسیاری به استایل و میکاپ خود دارد به‌گونه‌ای که برخی از رسانه‌ها به او لقب ملکه مد را داده‌اند.

البته در طول این سال‌ها کیت میدلتون با ظاهر خود حاشیه‌هایی نیز به وجود آورده است. شاید کمی عجیب به نظر برسد؛ اما یکی از جنجال‌برانگیزترین بخش‌های استایل کیت میدلتون مدل موهای اوست زیرا مدل موهای کیت میدلتون به‌ندرت پیرو قوانین پوشش و آرایشی خاندان سلطنتی است. در ادامه به بررسی بیشتر زیباترین و خاطره‌انگیزترین مدل موهای کیت میدلتون ملکه مد جهان می‌پردازیم و به شما نشان می‌دهیم تا چگونه موهای خود را همچون یک ملکه بیارایید.

زیباترین بانوی سلطنتی دنیا چگونه موهایش را می‌بندد؟

کیت میدلتون ملکه مد جهان!

شاید بهتر باشد پیش از آنکه به سراغ خاطره‌انگیزترین مدل موهای کیت میدلتون برویم کمی بیشتر با او آشنا شویم. برخی از لحظات ماندگار او در عرصه مد و فشن را بررسی کنیم و ببینیم که چگونه لقب ملکه مد جهان را از آن خود کرده است به گونه‌ای که حتی مدل موهایش نیز به این شکل مورد توجه همه قرار گرفته است.

ملکه مد جهانملکه مد جهان

پدر او در ابتدا کارمند خطوط هوایی بود اما ۵ سال پس از تولد کیت موفق به تأسیس یک شرکت تولید بگ‌های مهمانی شد که امروزه ارزش آن در حدود ۳۰ میلیون پوند ت خمین زده می‌شود.

کیت میدلتون و دنیای مد و استایلکیت میدلتون و دنیای مد و استایل

کیت تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خود را در مدارس محلی گذراند و سپس دوره کالج خود را مارلبور طی کرد. پس از آن یک کرسی در دانشگاه ادینبورگ برای ادامه تحصیل به او پیشنهاد شد؛ اما کاترین نپذیرفت و یک سال از تحصیل فاصله گرفت و سپس به دانشگاه سنت اندروز جایی که سرنوشت او رقم خورد رفت. کاترین میدلتون در این دانشگاه با شاهزاده ویلیام، نوه ملکه الیزابت آشنا شد و پس از ماجراهای بسیار بالاخره در سال  ۲۰۱۱ به سبب ازدواج با شاهزاده ویلیام وارد خانواده سلطنتی شد و لقب دوشس کمبریج را از آن خود کرد. در سال ۲۰۲۲ نیز پس از فوت ملکه الیزابت و تغییر موقعیت از همسر شاهزاده به همسر ولیعهد لقب شاهزاده ولز به او داده شد.

کیت میدلتون و دنیای مد و استایل

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم شاهزاده کیت میدلتون به سبب استایل و سبک پوششی که دارد نیز در رسانه‌ها برجسته است و در بسیاری از لیست‌های شیک پوشترین‌ها قرار گرفته است.

در سال ۲۰۰۶ روزنامه دیلی تلگراف به او لقب امیدوارکننده‌ترین تازه‌وارد در لیست برندگان و بازندگان استایل را داد و در ژوئن ۲۰۰۸ سایت style.com او را به‌عنوان نماد زیبایی ماهانه خود انتخاب کرد. در جولای ۲۰۰۸، Vanity Fair نام کیت میدلتون را در لیست بین‌المللی شیک پوشترین های خود قرارداد. وی در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ نیز نفر اول این لیست بود.

در ژوئن ۲۰۱۶ فتوشاتی از کاترین بر روی جلد صدمین شماره مجله ووگ بریتانیا رفت.  در سال ۲۰۱۸ نیز Tatler نام کاترین را در فهرست خوش استایل ترین افراد بریتانیا قرار داد و در مقاله خود کیت میدلتون را به‌خاطر استفاده از برندهای خیابانی و استفاده چندین باره از هر لباس تحسین کرد.

کیت میدلتون و دنیای مد و استایلکیت میدلتون و دنیای مد و استایل

تعداد دفعات و اسامی مجلاتی که از خوش پوشی کیت تمجید کرده‌اند و یا او را در لیست‌های خود آورده‌اند تنها محدود به اینها نیست و نام او بارها و بارها به عنوان یکی از شیک پوشترین افراد خاندان سلطنتی مطرح شده است.

در سال ۲۰۱۸ ، Brand Finance از کیت میدلتون به عنوان ” قدرتمندترین تأثیرگذار مد سلطنتی” نام برد و اعلام کرد که استفاده کیت از یک آیتم سبب افزایش ۳۸ درصدی تمایل خرید آن آیتم توسط خریداران آمریکایی شده است.

مدل موهای کیت میدلتون ملکه مد جهان

آیا موهای کیت میدلتون به طور طبیعی به همین رنگ و فرم است؟ کیت میدلتون برای رنگ کردن موهای خود از چه رنگی استفاده می‌کند؟ آیا مدل موهای کیت میدلتون کار خودش است یا هیر استایلیست دارد؟

این سؤالات و بسیاری دیگر از سؤالات فقط و فقط در مورد موهای کیت میدلتون روزانه توسط هزاران هزار طرف‌دار و دنبال کننده شاهزاده خانم ولز مطرح می‌شود که در ادامه به تعدادی از این سؤالات پاسخ داده‌ایم.

رنگ موهای کیت میدلتون

کیت معمولاً با موهای برونته قهوه‌ای براق شناخته می‌شود؛ اما به نظر می‌رسد او دوست دارد گهگاهی ظاهر خود را تغییر دهد.در واقع، کیت به ندرت تنها با رنگ تیره یکدست بر روی موهایش دیده می‌شود. او دوست دارد با لایت‌های روشن یا حتی تناژهای مختلف رنگ‌ قهوه‌ای، ابعاد بیشتری به موهایش بدهد.

کیت میدلتون در روز عروسی خود در سال ۲۰۱۱ با موهای باز و قهوه‌ای تیره در مراسم حاضر شد. البته به نظر می‌رسد این رنگ موی طبیعی کیت نیست و کمی تیره‌تر از رنگ طبیعی موهای اوست.

رنگ موهای کیت میدلتونرنگ موهای کیت میدلتون

روشن‌ترین (احتمالاً طبیعی‌ترین!) رنگ و مدل موهای کیت را مسلماً در طول تور شاهزاده ویلیام و کاترین در سنگاپور، مالزی و جزایر سلیمان  در سال ۲۰۱۲ دیده‌ایم! طبق عکس‌های منتشر شده از آن زمان موهای کیت پیچ و تاب فراوانی دارد و کمی هم وز شده است.

در طول اولین بارداری کیت یعنی در سال ۲۰۱۳ مقداری های‌لایت‌های بلوند جسورانه را به موهای خود اضافه کرد. تصاویر این رنگ موی جذاب را در زیر مشاهده می کنید.

پس از لایت‌های کاترین در ۲۰۱۳ او تا مدت‌ها در سال‌های اولیه خود به عنوان عروس سلطنتی با موهای قهوه‌ای تیره در همه جا ظاهر می‌شد.

از سال ۲۰۱۸ کیت مجدداً به سراغ تناژهای روشن‌تری از رنگ قهوه‌ای رفت.

هیراستایلیست کیت میدلتون

کیت هرگز با موهای نامناسب در جایی حضور پیدا نمی‌کند. آماندا کروک هیر استایلیست کیت همیشه و همه جا حتی در سفرها و تورهای بازدید نیز همراه کیت سفر می‌کند.آماندا رابطه‌ای طولانی با خانواده سلطنتی دارد. او موهای هری و ویلیام را از زمانی که پسر بچه بودند کوتاه می‌کرد. مدت زمانی که آماندا با خانواده سلطنتی سپری کرده است به این معنی است که او علاوه بر آرایشگر یک دوست قابل اعتماد نیز هست. او یکی از اولین افرادی بود که پس از تولد شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت، کیت را در بیمارستان ملاقات کرد تا موهایش را درست کند.

البته به نظر می‌رسد ریچارد وارد نیز یکی دیگر از آرایشگران کیت میدلتون باشد.

خاطره‌انگیزترین مدل موهای کیت میدلتون

کیت از آن دسته افرادی است که موهای بلند را می‌پسندد. البته این علاقه او بر خلاف قوانین پوشش سلطنتی است که وجود دارد. به همین دلیل قد موهای کیت میدلتون بارها و بارها در زمان حیات ملکه الیزابت موجب ناراحتی ملکه شده و خبرساز شده است.

پرنسس کیت میدلتون معمولاً از الگویی تکراری برای موهایش استفاده می‌کند. او معمولاً در بازدیدهای نیمه رسمی و در فضای آزاد موهایش را باز می‌گذارد و به یک براشینگ بسنده می‌کند. در رویدادهای اسپورت و ورزشی معمولاً موهایش را به شکل دم اسبی می‌بندد و درنهایت شینیون‌های سخت و پرکار را در مراسم‌های رسمی، فرش قرمزها و رویدادهایی از این دست در کنار اکسسوری‌هایی همچون تاج، کلاه و نیم تاج استفاده می‌کند.

آوریل ۲۰۱۱

شینیون نیمه باز کیت میدلتون در مراسم عروسی‌اش در آوریل ۲۰۱۱ شاید ساده به نظر برسد؛ اما بدون شک یکی از خاطره‌انگیزترین مدل موهای اوست که در سراسر جهان و در ذهن افراد بسیاری ثبت شده است.

آوریل 2011آوریل ۲۰۱۱

می ۲۰۱۲

کاترین برای بازدید از مسجدی در مالزی شال حریر سفید رنگی را به زیبایی هرچه تمام‌تر به سر کرد.

می 2012می ۲۰۱۲

سپتامبر ۲۰۱۲

شاهزاده خانم برای یک مهمانی چای شینیونی کار شده و تزئین شده با مروارید را انتخاب کرد.

سپتامبر 2012سپتامبر ۲۰۱۲

نوامبر ۲۰۱۳

هرساله در دومین یکشنبه ماه نوامبر در انگلستان رویدادی با عنوان Remembrance Sunday برای بزرگداشت مشارکت نظامیان و زنان و غیرنظامیان بریتانیا و کشورهای مشترک‌المنافع در دو جنگ جهانی و درگیری‌های بعدی برگزار می‌شود. این رویداد یکی از مهم‌ترین رویدادهای عمومی برای خاندان سلطنتی محسوب می‌شود و کیت همیشه استایل و مدل موهای ماندگاری از خود در این مراسم به‌جای می‌گذارد.

نوامبر 2013نوامبر ۲۰۱۳

می ۲۰۱۷

کیت با یک شینیون ساده و زیبا که توسط یک کلاه صورتی تزئین شده بود در مراسم عروسی خواهرش حاضر شد.

می 2017می ۲۰۱۷

نوامبر ۲۰۱۸

در یکی دیگر از مراسم‌های Remembrance Sunday کیت موهای شینیون را انتخاب کرد. این شینیون متشکل از بافت مویی بود که به موهای او جذابیت خاصی می‌بخشید.

نوامبر 2018
نوامبر ۲۰۱۸

مارس ۲۰۱۹

کیت با موهای دم اسبی در بازدید از شهر بلک پول حاضر شد.

مارس 2019مارس ۲۰۱۹

آوریل ۲۰۲۱

در آوریل ۲۰۲۱ خاندان سلطنتی شاهد یکی از غم‌انگیزترین اتفاقات خود بود. قصر که برای تولد ۱۰۰ سالگی شاهزاده فیلیپ آماده می‌شد ناگهان باخبر فوت او در شوک فرو رفت. کیت اما همچون همیشه با ظاهری جذاب و دلربا در مراسم خاک‌سپاری پرنس فیلیپ حاضر شد. شینیون بسته به همراه کلاه و تور کوتاهی که چشمان او را می‌پوشاند بی شک یکی از زیباترین و خاطره‌انگیزترین مدل موهای کیت میدلتون است.

آوریل 2021آوریل ۲۰۲۱

زومیت

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس