جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

استایل جدید سینا مهراد با موی بلند بر مزار پدر بزرگش در مشهد

تاریخ نشر :دوشنبه 19 سپتامبر 2022 اشتراک:
موهای بلند سینا مهراد اخبار گوناگون
در این تصویر موهای بلند سینا مهراد بازیگر خوب کشورمان را مشاهده می کنید که به همراه مادربزرگش بر سر مزار پدربزرگش رفته است

سینا مهراد بازیگر معروف سینمای ایران است که با تازگی فیلم شادوران او منتشر شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از موهای بلند سینا مهراد را برای شما قرار دهیم که در کنار مادربزرگش حضور دارد/

موهای بلند سینا مهراد بازیگر

سینا مهراد با انتشار عکس زیر نوشت:

با حاج خانم اومدیم یه سری به حاج آقا بزنیم
سه تایی کلی کیف کردیم

موهای بلند سینا مهرادموهای بلند سینا مهراد بازیگر

درباره فیلم شادروان بیشتر بدانید

فیلم کمدی ایرانی جدید شادروان به نویسندگی و کارگردانی حسین نمازی و تهییه‌کنندگی عباس نادران است. این اثر از فیلم‌های روز دوم جشنواره فجر بود که با استقبال چندانی هم مواجه نشد. این جمله بدین معنا نیست که این فیلم صرفا توخالی و پوچ است و هیچ جذابیتی برای دیدن ندارد.

بلکه قصد این بود که عنوان کنیم اگر دنبال اثری قوی و فوق العاده هستید، در این اثر دنبال آن نگردید. این اثر صرفا یک اثر کاملا معمولی بود. در ادامه این مقاله به دلایل معمولی بودن شادروان و مشاهده تریلر فیلم سینمایی شادروان می‌پردازیم.

فیلم شادروانفیلم شادروان

تاریخ اکران فیلم سینمایی شادروان

این فیلم در دومین شب جشنواره فجر اکران شد. اما تاریخ اکران فیلم شادروان به صورت عمومی برای نوروز ۱۴۰۱ بود. این فیلم در ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ برای اکران نوروزی به روی پرده سینما رفت. حدودا بعد از گذشت ۴ تا ۶ ماه از اکران (مرداد ماه) این اثر در شبکه‌ خانگی پخش شد. از تاریخ ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ اکران آنلاین فیلم شادروان در فیلیمو نیز امکان پذیر شده است.

موهای بلند سینا مهرادموهای سینا مهراد در شادوران

خلاصه فیلم سینمایی شادروان

این فیلم قصه خانواده فقیری است که فوت پدر آن‌ها را با چالش روبرو می‌کند. خانواده‌ای که خرج خود را از راه سبزی فروشی در می‌آورد، حالا با فوت پدر نمی‌داند با این گرانی چطور هزینه کفن و دفن او را جور کند. نادر پسر بزرگ خانواده، باید فکر راه چاره باشد و این آغاز چالش‌های خانواده‌ی مذکور در فیلم ایرانی شادروان است. این خلاصه فیلم شادروان بود که گفته شد.

اینستاگرام و پلازا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس