جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

خشم شکیرا از بی‌احترامی پیکه به پدرش که در بیمارستان بستری است

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 03 نوامبر 2022 اشتراک:
ناراحتی شکیرا از پیکه اخبار گوناگون
در این مطلب ماجرای ناراحتی شکیرا از پیکه را به خاطر اینکه آقای فوتبالیست به ملاقات پدرش نرفته است مشاهده می کنید

جرارد پیکه بازیکن تیم بارسلونا چندی پیش در حرکتی عجیب و باورنکردنی به شکیرا نامزد ۱۲ساله اش خیانت کرد. این زوج مدتی است از هم جدا شده و شکیرا به دنبال گرفتن حضانت فرزندانش است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای ناراحتی شکیرا از پیکه را برای شما قرار دهیم

ناراحتی شکیرا از پیکه

شکیرا این روزها از رفتار عجیب پیکه ناراحت شده است.

ویلیام مبارک، پدر شکیرا این روزها در بیمارستانی در شهر بارسلونا بستری است و در شرایطی که گفته می‌شد جرارد پیکه، همسر سابق خواننده کلمبیایی به ملاقات او رفته اما به نظر می‌رسد ماجرا به شکل دیگری باشد.

آدریانا دورونسورو، خبرنگار اسپانیایی در گفتگو با برنامه El programa de Ana Rosa مدعی شد که ستاره بارسلونا با پدر شکیرا ملاقاتی نکرده و در مورد سلامتی او هم سوال نپرسیده است. او گفت: شکیرا از اینکه پیکه به دیدن او نرفته و جویای سلامتی او نشده است بسیار ناراحت است.

ناراحتی شکیرا از پیکهناراحتی شکیرا از پیکه بخاطر پدرش

او می‌خواست خیلی واضح بگوید که پیکه برای ملاقات پدرش نرفته است و درباره سلامتی او سوالی نکرده است. این ادعا پس از آن مطرح شد که به نظر می‌رسید این خواننده کلمبیایی پس از جدایی از ستاره فوتبال در آهنگ جدیدی به نام «مونوتونیا» به شدت از او انتقاد کرده است.

 آهنگ جدید شکیرا

این آهنگ مملو از کنایه‌هایی مانند «خودشیفتگی» و «سرد مثل کریسمس» است. این زوج در ژوئن پس از یک رابطه ۱۲ ساله که در آن دو فرزند داشتند از هم جدا شدند. در حال حاضر شکیرا برای داشتن حضانت کامل میلان ۹ ساله و ساشا ۷ ساله مبارزه می کند.

ناراحتی شکیرا از پیکهشکیرا و پیکه

این زوج سابق در اوایل ماه جاری در والنسیا در حالی که بازی بیسبال پسرشان را تماشا می کردند در فاصله‌ای امن نشسته بودند.

شکیرا قبلاً ادعا کرده بود که دوران حرفه‌ای خود را فدا کرده تا پیکه بتواند با بارسلونا عناوین قهرمانی را کسب کند به موفقیت برسد.

خبر آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس