شباهت جالب پسر ولیعهد سعودی نوه «ملک سلمان» به پدرش

تاریخ نشر :یکشنبه 13 نوامبر 2022 اشتراک:
نوه ملک سلمان اخبار گوناگون
در این مطلب تصویری از نوه ملک سلمان و پسر ولیعهد عربستان را مشاهده می کنید که شباهت بسیار زیادی به پدرش دارد

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان بعد از پدرش پادشاه عربستان خواهد بود. بالطبع پسرش بعد از او جانشینش خواهد بود. برای اولین بار تصویری از او منتشر شده است . در ادامه در پرشین وی عکس نوه ملک سلمان را مشاهده می کنید

شباهت نوه ملک سلمان و پدرش

برای نخستین بار رسانه‌های سعودی اقدام به انتشار تصویری از «سلمان بن محمد» فرزند «محمد بن سلمان»، ولیعهد عربستان سعودی و نوه «ملک سلمان» پادشاه کنونی این کشور کردند.
انتشار این تصویر بازتاب گسترده‌ای نیز در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشته است.

نوه ملک سلمانپسر ملک سلمان

برخی این اقدام را تلاشی برای قدرتنمایی بن سلمان در برابر سایر مدعیان تاج و تخت سعودی و انحصار و موروثی کردن قدرت در خانواده وی قلمداد کرده‌اند.

نوه ملک سلمانعکس نوه ملک سلمان

ولیعهد عربستان سعودی طرح ملی «زنجیره تامین جهانی» را اعلام کرد

شاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی، روز یکشنبه ۲۳ اکتبر، از شروع به کار «ابتکار ملی برای زنجیره تامین جهانی» خبر داد و گفت که هدف از آن تقویت جایگاه ریاض به عنوان یک مرکز و حلقه ارتباطی مهم در زنجیره‌های جهانی است. او همچنین گفت که یکی دیگر از اهداف این طرح ایجاد درآمد ۴۰ میلیارد ریالی برای کشور ظرف دو سال است.

ایندیپندنت به نقل از رویترز نوشت: این ابتکار همچنین با هدف جذب سرمایه‌گذاری در زنجیره تامین کالاها به عربستان سعودی و از این کشور است و قصد دارد با جمع‌آوری سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال سعودی (بیش از ۱۰ و نیم میلیارد دلار) آغاز به کار ‌کند.

ولیعهد عربستانولیعهد عربستان

خبرگزاری دولتی عربستان سعودی بدون ذکر جزئیات گزارش داد که در این مسیر،
محمد بن سلمان حدود ۱۰ میلیارد ریال را به عنوان مشوق برای
سرمایه‌گذاران به زنجیره تامین جهانی اختصاص می دهد.

عربستان سعودی سال گذشته اعلام کرد که تا پایان دهه جاری، بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال در زیرساخت‌ها، از جمله فرودگاه‌ها و بنادر سرمایه‌گذاری می‌کند تا به یک قطب حمل‌ونقل و راهبردی تحت یک طرح تنوع اقتصادی تبدیل شود.

طبق بیانیه‌ای که در خبرگزاری دولتی عربستان سعودی منتشر شده و به اصلاحات قانونی نیز اشاره می‌کند، ابتکار چرخه تامین کالا همچنین شامل برخی مناطق اقتصادی ویژه نیز می‌شود.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس