جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دلنوشته نگار نیکدل ( شیدا زخم کاری ) از لحظه خوابیدن در قبر

تاریخ نشر :شنبه 02 دسامبر 2023 اشتراک:
نگار نیکدل اخبار گوناگون
سریال زخم کاری یکی از سریال های پرحاشیه بود که بعد از موفقیت فصل اول آن با تاخیری حدود دو ساله به شبکه خانگی آمد. در این سریال اتفاقات تلخ زیادی یکی پس از دیگری رقم خوردند.

یکی از سکانس های متفاوت در سریال زخم کاری ۲ در قبر خوابیدن نگار نیکدل بود. شیدای زخم کاری که در آخرین قسمت این سریال نقش مرده را بازی می کرد در لحظاتی در قبر خوابید و کارگردان علاقه زیادی داشت تا جزییات کفن و دفن بازیگر نقش شیدا را به تصویر بکشد. دلنوشته این هنرمند را درباره تجربه خوابیدنش در قبر را در پرشین وی بببنید.

نگار نیکدل

بازیگر زخم کاری نوشت :

آنجا آرام‌ترین جای جهان بود… /به خودم آمدم، یک پنجره‌ی مستطیلی، مثل یک بوم نقاشی، زمینه ی آبی یکدست، تاچ ظریفی از کاج‌های دور و بر! صدا‌ها در سکوت حل میشدند! بوی خاک، بوی خاک، بوی سردیِ خاک، هزارپا و مورچه‌هایی که در ۲۰ سانتی‌متری‌ صورتم رژه میرفتند/ پرسیدند از جای تنگ و تاریک که نمیترسی؟ گفتم نه.

(میترسیدم) لباس سفید سفر را پوشیدم، همه میگفتند نترسی؟!

لحظه خوابیدن در قبر نگار نیکدللحظه خوابیدن در قبر نگار نیکدل

(ترسیده بودم) قبر از نزدیک ندیده بودم! دراز کشیدم و انگار زمان ایستاد، دستش را به کمرش گرفت و گفت اخر قصه‌ی‌همه همین است، جالب نیست؟ /اگرچه لحد را ندیدم، اما صدای کشیده شدن سنگ روی سنگ و تاریک شدن فضا را میفهمیدم، عجیب بود، عجیب بود، انگار آن روز یکبار دستم را زده ام و بازگشتم، دیگر نمیترسم.

شیدا زخم کاری

آخرش همان‌جاست، که آرام‌ترین جای جهان است. ممنونم از شما اقاجان که شیدای قصه‌تان را به من سپردید، نفسش کشیدم و نفسم بند آمد به جایش.

شیدا زخم کاریشیدا زخم کاری
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده