جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دیدار گوهر خیر اندیش با الناز شاکردوست برای تماشای «آواز عاشقانه دختر دیوانه» در تئاتر شهر

تاریخ نشر :جمعه 17 نوامبر 2023 اشتراک:
نمایش آواز عاشقانه دختر دیوانه اخبار گوناگون
الناز شاکردوست, بازیگر بسیار توانمندی است و اگر چه در سال های ابتدایی بیشتر در فیلم های گیشه دیده می شد اما بعد از مدتی تصمیم گرفت روند کاری اش را تغییر دهد.

دوستی های سینمایی گاهی بسیار جذاب اند. یکی از دوستداشتنی ترین دوستی های سینما دوستی خانم خیراندیش و الناز شاکردوست است. دیدار گوهر خیر اندیش با الناز شاکردوست برای تماشای نمایش آواز عاشقانه دختر دیوانه را در پرشین وی ببینید.

نمایش آواز عاشقانه دختر دیوانه

الناز  نوشت :

او گوهر است! اولین و مهربان ترین دوستِ سینمایی ام… دیشب به دیدن تئاترمان آمد و این تصویر ذوق من است در آغوش امن او گوهرخیراندیش

دیدار گوهر خیر اندیش با الناز شاکردوست دیدار گوهر خیر اندیش با الناز شاکردوست

دوستی گوهر خیر اندیش با الناز شاکردوست

درباره خلاصه: دن المیریو مردی نجیب‌زاده و ثروتمند اسپانیایی است که شهرتی مخوف دارد؛ او از بین مستاجران یک زن را به عنوان همخانه انتخاب می‌کند و حقیقت آن است که همه چیز را بر پایه اعتماد به زنان قرار داده است.

نمایش آواز عاشقانه دختر دیوانهنمایش جدید بازیگر شبی که ماه کامل شد

در این نمایش که با حمایت شرکت می‌ماس اجرا می‌شود؛ الناز شاکردوست، نوید پورفرج، خسرو پسیانی و مارین ون‌هولک به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند. همچنین گلناز گلشن به عنوان طراح لباس، آروند دشت‌آرای و شایلان عشایری به عنوان طراحان صحنه،‌ مرتضی نجفی به عنوان طراح نور، مونا جعفری به عنوان طراح گریم و علی کیانیان به عنوان آهنگساز و طراح صدای این اثر هستند.

این نمایش بر اساس رمان «ریش آبی» نوشته آمیلی نوتوم و ترجمه ویدا سامعی توسط طلا معتضدی نوشته شده است

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس