شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

این کلیپ و محتوای آن مخصوص دهه هفتادی هاست

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 نوامبر 2023 اشتراک:
نوستالژی دهه هفتادی ها اخبار گوناگون
در دوران کودکی انسان زاویه نگاه دیگری دارد و دنیا را به گونه ای دیگر می‌بیند. اما جالب است بدانید که طبق گفته پژوهشگران و روانشناسان ضمیر ناخودآگاه انسان از سنین اولیه تا 15 سالگی کاملا انعطاف پذیر است و هرچه که به آن وارد شود تا آخر عمر همراه انسان می‌ماند

کارتون های دهه شصت و هفتاد حس نوستالژی افرادی که در این دهه‌ها کودک بوده‌اند را برمی‌انگیزد.همان‌طور که کودکان امروز برای فرداهای خود خاطره جمع می‌کنند، کارتون های قدیمی منبع غنی ای از مفاهیم برای کودکان دیروز و بزرگسالان امروز هستند. کلیپ نوستالژی دهه هفتادی ها را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

نوستالژی دهه هفتادی ها

چرا وقتی بچه هستیم آرزو داریم بزرگ بشیم

زمانی که بچه‌ها هستیم، عده‌ای از ارزوها و آرمان‌های مرتبط با بزرگتر شدن داریم. در زیر پنج دلیل برای این ارزوها آورده شده است:

کنجکاوی و استکشاف:
بچه‌ها دارای حس کنجکاوی و استکشافی قوی هستند. آنها می‌خواهند جهان را بشناسند و تجربیات جدیدی را تجربه کنند. با بزرگتر شدن، فرصت بیشتری برای کاوش در جهان و تجربه موقعیت‌های جدید برای آنها فراهم می‌شود.

نوستالژی دهه هفتادی هاکارتون نوستالژی دهه هفتادی ها

آزادی و مستقلی:
بچه‌ها هنگام بزرگتر شدن، اغلب آرزو دارند که مستقل و آزاد شوند. این احساس مستقلیت و خودکفایی، برای آنها جذابیت دارد و آنها از این آزادی برخوردار شدن می‌خواهند.

نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری:
بچه‌ها دوست دارند در جامعه و خانواده خود نقش‌آفرینی کنند و تأثیرگذار باشند. با بزرگتر شدن، این امکان برای آنها فراهم می‌شود که در اطراف خود تأثیرگذار باشند و نقش‌آفرینی کنند.

دستیابی به هدف‌ها و آرمان‌ها:
بچه‌ها غالباً دارای آرمان‌ها و هدف‌هایی برای آینده هستند. بزرگتر شدن برای آنها به معنای نزدیک‌تر شدن به دستیابی به این هدف‌ها و آرمان‌ها است.

تغییرات فیزیکی و رشد:
بچه‌ها ممکن است با شاهد شدن تغییرات فیزیکی و رشد خود در زمان بزرگ شدن، احساس خوشحالی و هیجان کنند. این تجربه از دوره‌های مختلف جانبی زندگی و پیشرفت در آنهاست.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس