سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اولین روز مدرسه پرواز پسر ماه چهره خلیلی که خاله اش منتشر کرد

تاریخ نشر :جمعه 23 سپتامبر 2022 اشتراک:
اولین روز مدرسه پرواز پسر ماه چهره خلیلی که خاله اش منتشر کرد اخبار گوناگون
ماه چهره خلیلی بازیگر سریال های کلاه پهلوی و مختارنامه که مانند مادربزرگ هنرمندش بسیار عاشق ایران بود نتوانست در برار سرطان مقاومت کند و دار فانی را وداع گفت.

پرواز اشرفی پسر ماه چهره خلیلی بازیگر و هنرمند ایرانی که امروز برای مدرسه آماده شده است نتوانست مادرش را همانند بسیاری از همسالان خودش در کنارش احساس کند. ماه چهره خلیلی بازیگر با اخلاق کشورمان تنها یک پسر داشت که در کودکی او را تنها گذاشت. و تنها فیلم ها و سریال های به جا مانده از او خاطراتش را زنده نگه می دارد.

پرواز اشرفی

اولین روز مدرسه پرواز پسر ماه چهره خلیلی که خاله اش منتشر کرد

اولین روز مدرسه پرواز پسر ماه چهره خلیلی که خاله اش منتشر کرداولین روز مدرسه پرواز پسر ماه چهره خلیلی که خاله اش منتشر کرد

حس خوب روز اول مدرسه

روز اول مدرسه فرصتی دوباره برای دیدن دوستان قدیمی است. دوستانی که بچه‌ها در طول تابستان از آنها دور بوده‌اند. همین بهانه خوبی است برای این‌که روز اول تبدیل به روزی خوب و دوست‌داشتنی شود. به علاوه آماده کردن وسایل مدرسه، از کیف و کفش و لباس گرفته تا لوازم‌التحریر نیز حس خوبی به بچه‌ها خواهد داد. این‌گونه آنها راحت‌تر و راضی‌تر روز اول مدرسه را پشت سر می‌گذارند. پس یادتان باشد خوب است که شب قبل همه چیز آماده باشد. صبح روز اول شاید کار خیلی سختی باشد اگر بخواهیم همه چیز را آماده کنیم. همین کار بظاهر ساده کمک بزرگی می‌کند تا صبح روز اول مدرسه ترس و نگرانی‌ها کمتر شود. هر چند بهتر است که در طول سال این عادت را حفظ کنیم و تنها به روز اول اکتفا نکنیم.

روزی فوق‌العاده

برای این‌که اولین روز مدرسه برای ما و دانش‌آموز تبدیل به روزی فوق‌العاده شود، خواب کامل شب قبل را فراموش نکنید. با این‌که شاید عادت کرده باشیم که بچه‌ها در فصل تابستان دیر بخوابند و دیر از خواب بیدار شوند، اما این عادت باید در دوران مدرسه کنار گذاشته شود. پس بچه‌ها باید بدانند که شب قبل از شروع مدرسه باید خوب بخوابند تا روزی خوب را تجربه کنند. بعلاوه صبحانه را فراموش نکنید. قبل از رفتن به مدرسه زمانی را برای خوردن صبحانه‌ای مغذی و سلامت تعیین کنید.

اولین روز مدرسه پرواز پسر ماه چهره خلیلی که خاله اش منتشر کردپرواز پسر ماه چهره خلیلی

در ضمن بچه‌ها باید از همان روزهای اول مدرسه عاداتی خوب و مناسب در مورد درس و تکالیف مدرسه داشته باشند. به بچه‌ها تاکید کنید که به موقع و سر ساعت تکالیف خود را انجام دهند.همچنین به کودکان یاد دهیم که مدرسه مکان درس و تفریح در کنار هم است. می‌توان در مدرسه و با رعایت قوانین تفریح و شادی هم داشت. در این مورد هم صحبت اولیا با معلم و سرپرست‌های مدرسه بسیار مفید است.

والدین چگونه می‌توانند کودکشان را برای ورود به مدرسه آماده کنند؟

خانواده اولین بستر و عامل رشد و پرورش قوای مختلف کودک به حساب می‌آید. پدر و مادر با روش‌های تربیتی و ارتباطی خود شرایط و مقدمات پرورش استعدادهای درونی کودک را فراهم می‌کنند و هرچه خود را بیشتر به توانایی‌ها و مهارت‌های لازم برای فرزندپروری تجهیز کرده باشند بهتر و موثرتر از عهده این امر برخواهند آمد. ورود به مدرسه نیز نه تنها آمادگی کودک، بلکه آمادگی پدر و مادر را نیز طلب می‌کند؛ یعنی والدین آماده قادر به ایجاد آمادگی در کودک هستند.

اینستاگرام ـ تبیان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده