پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

پیام سید شهاب الدین حسینی به بازیگرانِ زنِ سینمای ایران

تاریخ نشر :چهارشنبه 08 فوریه 2023 اشتراک:
پیام شهاب حسینی اخبار گوناگون
در این مطلب متن پیام شهاب حسینی بازیگر خوب کشورمان را به زنان سینماگر مشاهده می کنید که درپی توهین عجیب یک فرد معلوم الحال به زنان بازیگر این پیام را در اینستاگرامش منتشر کرد

چند روز پیش ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما با حضور در برنامه هفت صحبت های عجیب و توهین آمیزی نسبت به زنان سینماگر انجام داد. این کارگردان معلوم الحال الفاظ نامناسبی نسبت به زنان بازیگر استفاده کرد و بهروز افخمی نیز با خنده اش به آنها مهر تایید زد. شهاب حسینی بازیگر معروف کشورمان در واکنش به این ویدئو پیامی منتشر کرد. در پرشین وی پیام شهاب حسینی را می بینید

پیام شهاب حسینی برای زنان

در واکنش به توهین عجیب ابوالقاسم طالبی در برنامه هفتِ بهروز افخمی به بانوان سینماگر، شهاب حسینی متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

در بخش‌هایی از متن شهاب حسینی آمده: پیامی به بانوان همکار گرانقدر و عزیز که خانواده ما در عرصه هنر سینما هستند و به یمن حضورشان به خصوص در عرصه بازیگری، تاریخ سینمای این مرز و بوم به وجودشان می‌بالد و بسیاری شاهد خلاقیت و عواطف بی‌نظیر ایشان بر پرده نقره‌ای و صفحه تلویزیون بوده‌ایم.

پیام شهاب حسینیواکنش شهاب حسینی به توهین عجیب

به عنوان یک کار آموز بازیگری همواره هنر هنرمندان بانوی همکارم را در خلق و ارائه شخصیت، آن هم تنها به وسیله قرص ماه صورتشان و نه هیچ یک از ابزارهای مرسوم سینمای جهان برای بازیگران زن، ستوده‌ام و حیرت زده توان حسی و عاطفی آنان در خلق و ارائه شخصیت‌های ماندگار بوده‌ام.

پیام شهاب حسینی به بازیگران زن

بانوان همکار گرامی، مبادا باد … عده‌ای معلوم الحالِ پوسیده مغز که بسترِ بی‌صاحب و بی‌اندیشه تلویزیون فعلی را جولانگاه عقده گشایی خود برای نجات از پرتگاه فراموشی و بی‌ارزشی کرده‌اند، بر دامان بلند شما خط و خشی از غم بیفکند.

تاریخچه ناچیزشان اظهر من الشمس است.

پیام شهاب حسینیشهاب حسینی

این یکی چون دکتر فاستوس روح خود را به … فروخته و آن دیگری چون … مدام در کمین عزل … بوده که جایگزین او شود و بر آثار ناتمام بی‌ثمرش بیفزاید. شکل کارتونی برنامه بی‌مغزشان چون داستان های کلیله و دمنه گفتگوی … در باب آهوان بود.

مادران و خواهران همکارم. آسمان هنر سینمای این سرزمین به خورشید وجودتان همواره روشن بوده، هست و به کوری چشم خفافیش، خواهد ماند.

برادر، پسر، پدر، عمو، دایی و خلاصه همخون شما، سید شهاب الدین حسینی

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس